2737
2734
عنوان

کیا از عمل ببنیشون راضین کیا ناراضی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 51 پست

من ناراضی 

بینیم بزرگه هنوز بینیم استخوونی با پوست نازک بود یعنی یه چیز خوب در میومد ولی الان انگار دکتر اصلا دلش نیومده بهش دست بزنه خودم گفتم طبیعی ولی باید یه کم خوشگلش هم میکرد دیگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

12سالع پیش عمل کردم. بسیار بسیار عالی بود. هرکی میدید می پرسید

به لطف دوتا حاملگی بعدش بینی ام ورم کرد. در کمال ناباوری دیگه ورمش از بین نرفت. قبل باردارب نوک بینی ام تیز و ظریف بود. الان گرد و گنده شده

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن

منم 6ساله عمل کردم ناراضی ام بقیه میگن خوبه و طبیعیه ولی من میدونم ک چقد بده اصن یه جاییشم ایراد داره صاف نیس، میخام برم پیش یه دکتره دیگه ولی از دوباره بیهوشی میترسم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2728
اره تهرانه دکتر فرید یوسفی من پیج اینستاشو دنبال میکردم 

اصلا به پیج اینستا اعتماد نکن من خیلی فیلمای دکتر هارو تو اینستا دیدم که واقعا عالی بودن ولی ادم باید بره مطب از نزدیک ببینه اونم چند بار

من ناراضی  بینیم بزرگه هنوز بینیم استخوونی با پوست نازک بود یعنی یه چیز خوب در میومد ولی الان ...

مرده شور دکترایی ک از سر خودشون باز میکنن ببرم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
اصلا به پیج اینستا اعتماد نکن من خیلی فیلمای دکتر هارو تو اینستا دیدم که واقعا عالی بودن ولی ادم بای ...

اره دوست خودم پیش ایشون عمل کرده اون بهم معرفی کر پیجشو واقعا تمیز وشیک عمل کرده مصنوعی و ضایع نیست طبیعی و شیک شده

تا خدا با من است زمانه با من است .
2738
منم 6ساله عمل کردم ناراضی ام بقیه میگن خوبه و طبیعیه ولی من میدونم ک چقد بده اصن یه جاییشم ایراد دار ...

اخ اخ منم دقیقا اعتماد ب نفسم از قبل عمل پایینتره هخیلی وسواس شدم

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

اسم دکترتون چی بود؟

دارم دلگرم تر میشم از این نزدیکی با اتیش...    کسی پشت من ایستاده که مثل کوهه سرسختیش....          ❤sh❤sh❤

برای ترمیم میخوای بری؟ یا دیگه نمیخای عمل کنی؟ 

من احتمالا دو سه سال بعد، یا بذارم بعد از زایمان بچه... چون میگن تو حاملگی تغییر میکنه صورت 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2706