2726
عنوان

سورپرایز کنان

| مشاهده متن کامل بحث + 193 بازدید | 40 پست

منم فقط می خندیدم و فیلم گرفتم

وای داشت میخندید و کادوشو باز میکرد که یهو چشماش گرد شد از تعجب،زبونش بند اومده بود،اول میگفت سرکارم گذاشتی،بعدش که آزمایش رو دید اشکاش درومد و بغلم کرد بعدش هم نماز شکر خوند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه هفته بعد از اقدامم بی بی زدم هاله انداخت..😁😁😁 دیگه حالا منتظرم ده آذر بیاد ببینم پری میشم ی ...

امضات❤️❤️

میگویند درد آدم ها را به هم نزدیک میکند به من بگو کداممان شاد هستیم  که این همه از هم دور مانده ایم؟ 

الهی برا همه منتظرا و من هم پیش بیاد😢

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
منم فقط می خندیدم و فیلم گرفتم وای داشت میخندید و کادوشو باز میکرد که یهو چشماش گرد شد از تعجب،زبون ...

خداروشکر😍😍😍😍😍😍😍

وای چقد تاپیک های این شکلی ب ادم انرژی میده!!!

ان شاءالله خوشبخت بشین عزیزم 

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید

ای وای من با این که مجردم گریه م درومد چقد قشنگگگگ😍😍😍😭😭😭😭 ایشالا با خودش کلی شادی و برکت و خوشبختی بیاره جوجه تون

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
ای وای من با این که مجردم گریه م درومد چقد قشنگگگگ😍😍😍😭😭😭😭 ایشالا با خودش کلی شادی و برکت و خو ...

👌🏻👌🏻👌🏻

من نیز

طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید⬅️طبق قوانین خدا عمل کنید
2706