1662
1605
عنوان

سورپرایز کنان

55 بازدید | 40 پست

بچه ها بیاید بگم چطوری خبر بارداریمو به همسرم دادم

همسرم فکر میکرد پریودم،یعنی خودم هم لک لانه گزینی رو که دیدم نمیدونستم شروع پریوده یا لانه گزینی

واسه همین به همسرم گفتم پریود شدم ،اونم طفلک ذوقش کور شد و رفت توی لاکش 

فردای لک بینی بیبی گذاششتم دیدم دو تا خط پررنگه،

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خب

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک...

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1660

مبارکت باشه ایشالا به سلامتی به دنیا بیاد

کوری چشم دشمنان هرگز، پایان نگیرد راه هم عهدی، تقدیم میگردد پرچم اسلام، از رهبری به حضرت مهدی (برای سلامتی امام زمان، تعجیل در فرج ایشان و آرامش رهبرم لطفا یک صلوات بفرستید، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم) خداوندا امنیت، همدلی، خوشبختی و آرامش را به تمام مردم دنیا و به خصوص کشورم ایران ارزانی فرما

اومدم خونه توی راه یه لباس نی نی خریدم که روش نوشته بود بابایی من دارم میام،اونو کادوش کردم،بیبی چک هم با آزمایش گذاشتم توی جعبه جواهر،کیک هم پختم،لباس خوشکل پوشیدم منتظر همسرم موندم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

خب مبارک باشه

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

وقتی اومد گفتم واسه سالگرد اشناییمون جشن گرفتم،البته دوروز پیشش بود ولی گفتم واسه همین کادو گرفتم برات،فیلم هم گرفتم ازش

کلی اولش تعارف کرد که عزیزم چرا زحمت کشیدی و ... از این حرفا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی اومد گفتم واسه سالگرد اشناییمون جشن گرفتم،البته دوروز پیشش بود ولی گفتم واسه همین کادو گرفتم بر ...

چ  هیجان انگیز

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 

منم فقط می خندیدم و فیلم گرفتم

وای داشت میخندید و کادوشو باز میکرد که یهو چشماش گرد شد از تعجب،زبونش بند اومده بود،اول میگفت سرکارم گذاشتی،بعدش که آزمایش رو دید اشکاش درومد و بغلم کرد بعدش هم نماز شکر خوند

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم فقط می خندیدم و فیلم گرفتم وای داشت میخندید و کادوشو باز میکرد که یهو چشماش گرد شد از تعجب،زبون ...

مبارکه  عزیزم

میشه  برای آرامش  و   خونه  دارشدنم   صلوات  بفرستین ؟؟؟😙اجرتون  با امام  حسین 
1645