1676
1605

وای خدا

چقدر دلللللم واستون تنگ بود😭😭😭

وای من الا چن روزه ن به تللگرام ن اینستا نه هییییچ جای دیگ دسترسی نداشتم😭😭😭 بچه ها تمام جزوات درسیم تو تلگراام هس😭😭 من حتی نی نی سایتمم وصل نمیشد😭😭 الان یهوووو دیدم وصل شده😭😭 وای همش حس میکردم تو یه جزیره تک و تنها افتادم و ب هیچ جای دنیا دسترسی ندارم😭😭

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور ارشد📚📙📖📑📒 

ماهم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

بچه ها خواهشا حرف سیاسی نزنین.

الا کسی ب تل و اینستا و نت وصل شده؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور ارشد📚📙📖📑📒 
1522
1665

سلام ما نیز هم...

نه فقط نی نی سایت وصله 

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               
من فکر میکردم همه هستن نی نی سایت فقط من نمیتونم بیام و اینترنت ما هنوز درست نشده 

منم 😭😭

وای انگار تبعید کرده بودن منو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور ارشد📚📙📖📑📒 

بچه ها تو سایت فارسی نیوز گفته چن تا شهر اونایی ک ADSL داشتن الا ب همه چی وصل شدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور ارشد📚📙📖📑📒 
تلگرام اینام واستون وصلن؟

فارسی نیوز گفته

مشهد

بوشهر

بخشی از تهران و شیراز وصله

چن نفرم تو کامنتاش تایید کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکور ارشد📚📙📖📑📒 

انگار ۶روزه خانواده امو ندیدم

لعنتیا منم معتاده خودتون کردینا😢

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

وقیح کجاست راستی؟؟یه سلامیم به اون بکنیم😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ماه زمان درازی که در انتظار تولد نی نی کوچولو برای هر مادری صرف میشود ، نه ماه پر از دلشوره های شیرین و لحظه شماری برای ورود مهمانی عزیز به جمع گرم خانواده . و چه خوش است این انتظار!!!😻
1645