2703
2553
عنوان

قطعی اینترنت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 78 پست

من فردا ارائه دارم و همچنان منتظر نت

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کدوم از شهرها وصل نشدن هنوز؟ 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بابا من سایت خارجی کلی کتاب میخوندم به زبان اصلی و ازش به عنوان تحقیق استفاده میکردم تحقیق های علمی تاریخی ازاد حالا هرچی...

من اینستا تل هم نمیخوام هرچند که حقمونه ولی همین گوگل وصل بشه کافیه واسم

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2720
حالا چی شده فقط اینجا وصل شده ولی بقیه نه؟؟

سایتای ایرانی بازشده ک من اصلا اهل اپارات و اینا نیستم 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
توشهری ک هستم هیچ خبری نبود هیچکس کاری نکرد ولی نتمون قطعه 

کم کم وصل میکنن 

مامشهدیم تل که بازشده براچندنفر

اینستاوگوگل هم تادوروزدیگه احتمالابازمیشه 

اصلانمیتونن قطع نگهدارن

2714
کم کم وصل میکنن  مامشهدیم تل که بازشده براچندنفر اینستاوگوگل هم تادوروزدیگه احتمالابازمیشه&nb ...

بخدا کلافه شدم نت نیست 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 
تا شنبه ظهر وصل میشه

خدا ازدهنت بشنوه نیاد قصد خودکشی دارم😭😂

2706