2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر می تونید تولید محتوا کنید درآمدش خوبه .خیلی از سایت ها به نویسنده خوب احتیاج دارن و پول خوبی هم میدن .

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .
2738

سایت های اینترنتی دنبال نویسنده هایی هستن که بتونن براشون مطلب تولید کنن .مثلا می تونید از سایت های خارجی ترجمه کنی و یا اگر خودتون چیزی بلد هستید بنویسید و براشون بفرستید.مثلا برای سایت های آشپزی می تونید دستور پخت هر چیزی رو که بلد هستید بفرستید.فقط باید منتظر بمونید گوگل از زندان آزاد بشه و بگردید ببینید کدوم سایت ها به مطلب نیاز دارن و باهاشون همکاری کنید. 

مهدی حسینی هستم .متخصص سئو و تولید محتوای اینترنتی ، طراحی سایت .مشغول ترجمه مقالات مربوط به سلامت ، پزشکی و گیاهان دارویی هستم .
زبان انگلیسی 

چندتاشاگرد داری؟کجاتبلیغ مکنی.من. ساعتی سی تومن کارمکننم اماهچکس نمیادیعنی دیواراگهی زدم نمیاد

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
چندتاشاگرد داری؟کجاتبلیغ مکنی.من. ساعتی سی تومن کارمکننم اماهچکس نمیادیعنی دیواراگهی زدم نمیاد

خب باید از آشنا شروع کنی و قیمت پایین بزنی ن ساعتی ۳۰!!! چ خبره، خوب میره آموزشگاه و وقتی مثلا دوستت اومد بگو چند تا رو بیار از تو پول نمیگیرم یا نصف قیمت و ب اصطلاح دونه بپاش دارم زیاد 

خب باید از آشنا شروع کنی و قیمت پایین بزنی ن ساعتی ۳۰!!! چ خبره، خوب میره آموزشگاه و  وقتی مثلا دوستت ...

بازمن میگم کم میگیرم.توکدوم شهری وچندمگیری؟من یزدم وچهل پنج تومن تاشصت همه مگیرند

خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم
بازمن میگم کم میگیرم.توکدوم شهری وچندمگیری؟من یزدم وچهل پنج تومن تاشصت همه مگیرند

من اصفهان ام و کلاس top notch تو آموزشگاه ۲۸۰ تومنه من برای شاگرد های ثابتم ۱۷۰ و بقیه ۲۰۰ با مدرک فوق از دانشگاه اصفهان دارم خاک میخورم ولی همینه 

2706