2733
2739
عنوان

خداجووون ینی میشه؟؟؟؟؟😍😍(درددل یک مجرد)

| مشاهده متن کامل بحث + 38 بازدید | 25 پست
اینا بالاخره یه روز میاد.فعلا تمرکزتو بذار روی طرف.چشاتو باااااز کناااا.بالاخره اون دختر موبلندم بزر ...

درسته عزیزم مرسی 

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرم بود باز پارک ببرش واسشم قصه بون . موهاشم نوازش کن

اوهوم قطعا همینکارو مبکنممم😍

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
متاسفانه خود من مشکل دارم اونایی خانواده شون مثل خودمون متوسطن نمیان به این دلایلی شما گفتی اونایی ب ...

وضع مالیش اوکی باشه چرا مشکل انتخاب داشته باشید؟🤔

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙
2731
انشالله میرسه اون روز گلم  دعا کنین برای منم اونروز برسه 😔

انشالله برا دوتامون برسه عزیزدلمم😘

2738
وضع مالیش اوکی باشه چرا مشکل انتخاب داشته باشید؟🤔

خب بالاتر از خانواده ما هستن و من اصلا اینجوری دوست نداشتم هیچوقت که با یکی بالاتر ازدواج کنم

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
خب بالاتر از خانواده ما هستن و من اصلا اینجوری دوست نداشتم هیچوقت که با یکی بالاتر ازدواج کنم

دختر باید بعداز ازدواج وضعیتش از دوران مجردی و خونه باباش چند پله بهتر باشه وگرنه چه کاریه آدم ازدواج کنه.پسر باید وضع مالیش بهتر باشه...

💙 به جـای پـاک کردن اشـک‌هـات،آدمهـایی که بـاعث گـریـه‌ات میشنو پـاک کـن..💙