2733
2739

از چند نفر تو سایت در مورد تجربه هاشون راجب این جراحی سوال کردم گفتن خیلی سادس اماااا... 

سه تا امپول بی حسی بهم زدن که سوزنش رو‌تو لثه ام می چرخوند و خیلی درد داشت! 

حتی تا لوزه ام بی حس شده بود و این بی حس باعث میشد حس کنم باد کرده و حالم بهم میخورد و یکسره حالت تهوع داشتم!! 

بدترین جاش خود جراحی بود 

لثه رو که باز کرد سیل خون و مزه خون تو دهنم رو کاملا حس کردم مقداری از استخون فکم رو کنار زد( البته تا اینجا دردی حس نکردم) و بعد با استفاده از یه چیزی مثل مته دندونم رو میشکافت و این باعث میشد خون به صورت خودم و دکتر جراح بپاشه! 

بعد از اون دندونم رو میخواست لق کنه تا بکنه بقدری به فکم فشار اورد و بقدری درد داشتم ک فشارم افتاده بود 

صدای شکستن دندون رو با دردش کامل حس کردم 

بعد از اون بخیه و بعدش ۶ روز دردهای وحشتناک 

فک و سر و گوش و لوزه!!! 

محدودیت غذایی 

سوختن جای بخیه ها و هزار تا مکافات به کنار...!

نمیدونم این جراحی و در پیش دارین یا نه! 

اما من الکی بهتون دل و جرات نمیدم جراحی سخت و نقاهتش هم سخته! 

دوتا دندون دیگه ام رو هم باید جراحی کنم ولی 

اگه سرم بره نمیخام به اون تجربه وحشتناک برگردم ✌🏻

هیچ دردی بدتر از درد دندون نیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا خدا

منو خواهرم ۴ تا عقلمون نهفتس😭

@yas٢٤    

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2731

من  هم جراحی دندون عقل نهفته انجام دادم اما اصلا چیزایی که شما گفتی و حس نکردم ب جز سوزش آمپول بی حسی هیچ مشکل دیگه ای نداشتم؟!

باران کہ مےبارد تمام شهر پر از صداے من است ..من تنها نیستم تنها "منتظرم"

میشه دندون عقل رو هیچوقت نکشیم یاحتمابایدبکشیم؟

السلام علیک یاعلی ابن موسی الرضا💔💔اومدم تاببینم لحظه ی عاشق شدنو به دلم افتاده بودصدازدین آقامنو،دل تنهاموآوردم بایه دنیادلخوشی کمترازآهوکه نیستم میشه ضامنم بشی،اومدم همسایه های پاپرت رو دون بدم دلمو رو دست بگیرم تابهت نشون بدم،روبه روی گنبدت سجده کنم سلام بدم خسته نیستم اگه من از راه دوری اومدم💔💔روبه روت بی اختیاردوباره زانوبزنم میون گریه بگم غریب ودربه درمنم، توروشاهدبگیرم که باخداحرف بزنی میدونم که دست رد بازبه سینم نمیزنی، میدونم شفاعت بی منتت زبون زده به همین امید دلم به مشهدتواومده،توکه اسمت باغم نقاره ها روی لب هاست همه ی صحن طلات ردپای فرشته هاست،دست خالی هیچکس ازدرخونت نمیره یارضا رضامیگم تاقلبم آروم بگیره💔💔 (یاضامن آهوحاجت منم بده ضامن منم بشو)😢😢😢
2738
من هم نیمه نهفته بودم!  دکتر هم متخصص و هیات علمی دانشگاه بود  تو مطب هم جراحی شدم اما و ...

خدایا حالا چکار کنم کاش این دندونو نداشتم 😭😭😭

خدایا فقط تو رو دارم هوامو داشته باش .  

سلام. جراحی دندون عقل نهفته درسته سخته و نقاهتشم طولانیه و سخت. ولی این مواردی که شما حین جراحی گفتید نشان از عدم مهارت پزشکتون داشته چون من در حین جراحی دوتا دندونم هیچ مشکلی نداشتم

والا شما دکتر خوب نمیرید 

من دوتا نهفته جراحی کردم خودشم کااامل نهفته بودنا 

هییییچ کدوم از چیزایی که گفتی رو تجربه نکردم 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
2706