2726
عنوان

کاش

| مشاهده متن کامل بحث + 11 بازدید | 42 پست

کاش دلم آروم بشع و دیگ ناراحتی نباشع و اونی ک میخوام بشه

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای کااااااااااااش ببینم که تقاص پس میده...

ای کاااااااااااااااش وات و تل و اینستا و گوگل درست شه وصل شه😤

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ای کاش مادر میشدم ..ای کاش مشکلاتم تموم‌میشد .. ایکاش همین امشب میمردم ...ای کاش همون نوزادی میمردم‌تو بغل مادرم 

هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست 🤲ان شاءالله تیکرم واقعی میشه.یا حسین..یا الله🤰🤰🤰🤲🤲🤲
ای کاش مادر میشدم ..ای کاش مشکلاتم تموم‌میشد .. ایکاش همین امشب میمردم ...ای کاش همون نوزادی میمردم‌ ...

عزیزم چه دلت پره خدا کمکت کنه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
ای کاش پسرم خوب شه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

ان شاءالله زودتر حالش خوب خوب خوب خوب بشه❤

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706