1464
1411
عنوان

عکس شام امشبم

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 121 پست
مگه میشه؟ عکس توسترتونومیزاری

باشه عزیزم پسرم شیر میخوره می زارم زمین میفرستم 

چرا نشه

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو هفته #اینترنت قطع شده بود، دیوونه شده بودیم هزیون میگفتیم،اونوقت عکس کلبه جنگلی میزارین استوری میگین حاضرین شیش ماه بدون اینترنت اینجا زندگی کنین؟؟؟😳😳😳  اره ارواح عمتون😒😒😒😒

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

ماشالا شما چه هنرمندی 😍 منم قبل اینکه بچه هام دنیا بیان عاشق تزیین کردن غذا بودم 😄

😍😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو هفته #اینترنت قطع شده بود، دیوونه شده بودیم هزیون میگفتیم،اونوقت عکس کلبه جنگلی میزارین استوری میگین حاضرین شیش ماه بدون اینترنت اینجا زندگی کنین؟؟؟😳😳😳  اره ارواح عمتون😒😒😒😒
1484
کوکو سبزیه؟چجوری دو رنگ درست کردی؟

اره عزیزم ی دونه تخم مرغ اضافه میزنی و اون تخم مرغ میره ته مواد ی طرفش ب خاطر سفیدی تخم مرغ کم رنگ میشه قسمت رویی پررنگ بعد پختنش هشت قسمت میکنم یکی در میون بر میگردونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم ی دونه تخم مرغ اضافه میزنی و اون تخم مرغ میره ته مواد ی طرفش ب خاطر سفیدی تخم مرغ کم رنگ م ...

اها مرسی😘

گـاهـی هیــچکس را نداشتـه باشـی بهتــر است... بــاور کن بعضیـها تنهــا ترت میکننـد... 
بازم یکی دک😍

خوشگل چه نگاهی به کیک میکرد😘😘😘

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
خوشگل چه نگاهی به کیک میکرد😘😘😘

شکموعه😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334
1476
دخترم واسه اولین بار بلند خندید خیلی ذوق دارمممم😍میدونم بی ربطه ولی خواستم خوشحالیمو باهاتون قسمت ک ...

وایییی.چه حس خوبی

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

نان برنجی کرمانشاهی😍😍😍

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدااااایاشکرررررت 😍🌸همسرم جواب کرده بودن که اسپرم اهدایی بگیرم اما لطف خداشامل حالمون شد 😍معجزه شد و آزمایشش هیچ مشگلی نداشت😍🌸 این تیکر واقعی بود 3تا جنین انتقال دادم که در 3هفته سقط شدن  سخته بدونی داری مادر میشی اما مثل به خواب کوتاه باشه😟😟😟منو همسرم چندساله منتظریه فسقلی هستیم چندبارهم ivfکردیم اماسقط شدن  اما دلم روشنه خدابهمون یه یاسمنگولی میده ــ درضمن من همسربهترین موزیسین کوردم😘😍😍 صـــلــوات🙏💜
1508