1464
1411
عنوان

عکس شام امشبم

380 بازدید | 121 پست

بچه ها انقد که حوصلم سر رفته گفتم عکس بزارم شمام اگه عکس از غذاهاتون دارید بزارید😋😋

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1517

پفک هندی

آنان  که  دستی را که نانشان می داد گاز گرفتند؛   محکومند  به پاهایی که لگدشان کند    (  به عکس کاربریم حس خوبی دارم و از روزی که اومدم  همین بود ؛ آهای تویی که عکسم رو می زاری پروفایلت؛ اینجا  خیلی هامون همدیگر  رو با عکس پروفایل می شناسیم بهتره از هویت هم کپی برداری  نکنیم😒🙏)  

عکس از قبل داشتم شام امشبم نیست

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
1432
پفک هندی

من عاشق اینم از کجا میگیری؟

می پرسند:مجردی یامتاهل؟ می گویم"متعهد"!!! چون تجربه نشان داده، نه مجردبودن،نشانه ی تعلق خاطرنداشتن به کسی است... ونه متاهل بودن،نشانه ی تعهدو وفاداری!!! همه ی قراردادهاراکه روی کاغذهای بی جان نمی نویسند! بعضی ازعهدهاراروی قلب هایمان می نویسیم... حواسمان به این عهدهای غیرکاغذی باشد؛ شکستنشان یک "انسان"رادرهم می شکند❤
دلم برات تنگ شده بود

منم دلم تنگیده بود واست😁❤

به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بکینگ پودر میزد بهم.....                                                                                                
1476
عکس از قبل داشتم شام امشبم نیست

بزار از هروقت که هست

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...

الان با اینکه سر در تایپ نوشتی عکس شام باز یه تعداد میان داخل که فقط بگن من حامله ام چرا عکس گذاشتی هوس کردم!

منتظر اعتراضات باش😐

در ضمن نوش جان

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
1508