2726
متاسف نباش چون کلمه ی معادلشو پیدا نکردم، واسه این متاسف باش که یکی که روحیش ضعیف شده پاشه بره روانپ ...

دوست عزیز فارغ از اینکه روانشناسی خوندین یا نه، لطفا با توصیه غیرعلمی و غیرانسانی"آدم به قرص وابسته میشه"، کسی رو راهنمایی نکنین. کارتون اصلا درست نیست

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
مثل این میمونه که به یکی که درد معده داری بگی ببخشید اگه سرطان معده داری برو دکتر  معده ولی اگه ...

داروهای روانپزشکی همون داروهای اعصاب و روان هستن 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز فارغ از اینکه روانشناسی خوندین یا نه، لطفا با توصیه غیرعلمی و غیرانسانی"آدم به قرص وابسته ...

عزیزم اینکه من روانشناسی خوندم شما قبول نمیکنی یا هرچیزی مشکل خودته، دوما تجربه من تو محیط علمی که هستم بهم ثابت کرده که هرکسی نباید بره روانپزشک، شما که پیام منو ریپلای میکنی پیام بعدی منم میخوندی برای استارتر، آدمی که افسردگی داره باید بره روانشناس، آما آدمی که مثلا میخواد خودکشی کنه، یا دیوونه شده، یا مثلا میزنه میشکونه و خیلی از این رفتارها باید بره روانپزشک چون مشکلش با مشاوره حل نمیشه باید قرص مصرف کنه، حالا شما فک کن یکی بخاطر ناراحتیش میره روانپزشک، روانپزشکم حالا هیچی نده یه ضد استرس و یه قرص برای خوابشو اینا میده اینا همش وابستگی میاره،طرف حالش بدتر میشه،نباید هرکسی قرص مصرف کنه،

عزیزم اینکه من روانشناسی خوندم شما قبول نمیکنی یا هرچیزی مشکل خودته، دوما تجربه من تو محیط علمی که ه ...

تو همون محیط علمی به شما یاد میدن روان پزشک و روانشناس چجوری با هم هماهنگ میشن، بعلاوه بهتون یاد میدن به عنوان رواندرمانگر با کیس های خودکشی و کلا هاردکیس چه کار کنید!

2728
تو همون محیط علمی به شما یاد میدن روان پزشک و روانشناس چجوری با هم هماهنگ میشن، بعلاوه بهتون یاد مید ...

سلام عزیزم میشه منم چندتاسوال ازتون بپرسم؟

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
تو همون محیط علمی به شما یاد میدن روان پزشک و روانشناس چجوری با هم هماهنگ میشن، بعلاوه بهتون یاد مید ...

آره یاد میدن اما کلاس بیشتر روانپزشک ها بهشون اجازه نمیده بدون دارو و تجویز طرفو ول کنن بره یا معرفیش کنن روانشناس،حالا اگه دکتره آدم درست و عدالت محوری باشه حتما حتما دارو میده دوسه ماهه اگر مشکلش حل نشد بعدش دلش خواست میفرسته روانشناس

الان آدما شدن موش آزمایشگاهی برای دکترا،میخوان ببینن داروهاشون چجوری جواب میده، فکر کنم شما تو ایران زندگی نمیکنیدا

سلام عزیزم میشه منم چندتاسوال ازتون بپرسم؟

درخدمتم ولی بهرحال این محیط محدودیتهایی داره و دوم اینکه حریم خصوصی شما از هر چیزی مهمتره

بچه ها اونایی که رفتن فایده ای داشته واسشون؟

بله  دارو خوردم عالی بود

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
درخدمتم ولی بهرحال این محیط محدودیتهایی داره و دوم اینکه حریم خصوصی شما از هر چیزی مهمتره

ممنون عزیزم لطف میکنین اگه براتون مقدوره جوابم وبدین درزمینه وسواس فکری چندتاسوال دارم یه مقدارم مشکلم فوریه 

اگرهم بنظرتون خصوصی مناسب تره بریم خصوصی

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
داروهای روانپزشکی همون داروهای اعصاب و روان هستن

شاید نتونستم منظورمو برسونم ولی مثلا داروهایی مثل سیتالوپرام و فلوکسوتین و فلوکسامین و اینا اعتیاد ندارن . ولی داروهای مثل کاربامازپین مثلا معمولا مادام العمر هستن.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
شاید نتونستم منظورمو برسونم ولی مثلا داروهایی مثل سیتالوپرام و فلوکسوتین و فلوکسامین و اینا اعتیاد ن ...

متاسفانه بعضیا از مصرف داروی سبکی مثل فلوکستین هم سواستفاده میکنن، در حالی که توصیه دکتر چیز دیگه ایه براشون. 

ممنون عزیزم لطف میکنین اگه براتون مقدوره جوابم وبدین درزمینه وسواس فکری چندتاسوال دارم یه مقدارم مشک ...

ببین تشخیص وسواس آسونه ولی برای متخصص. شاید وسواس فکری شما نگرانی باشه، شاید چیز دیگه ای... بنابراین تشخیص واجبه که حدود نیم ساعت پیش روانشناس و روانپزشک خوب تشخیص بگیرید. درمان وسواس انقدرررر زیاد کار شده و مطلب زیاده که جای نگرانی نیست ولی باید درمانگرت باسواد باشه. با دارو به تنهایی نمیشه کاری کرد. رواندرمانی درمان اصلی وسواس چه از نوع فکری چه عملی

اگر دوست داشتی یکم از علائمت بگو یا به خصوصی پیام بده

دوستان ببخشید مشغول دیدن بازی مافیا شبکه سلامت شدم. اگر کسی سوالی داشت، خصوصی پیام بگذاره، سر فرصت پاسخ میدم

مثل این میمونه که به یکی که درد معده داری بگی ببخشید اگه سرطان معده داری برو دکتر  معده ولی اگه ...

منم همینو گفتم طبق تجربه خودم،دو سال دارو خوردم واسه وسواس و اضطرابم روی من اثر گذار نبود ولی چون حالم خیلی بد نبود با خودیاری حالم بهتر شد،گفتم اگه حالت اونقدر بد نیس خودت میتونی کمک کنی به بهتر شدن حالت،در غیر این صورت دارودرمانی،برای مریضی های سطحی مثل یه درد ساده هم بعضا پزشک و دارو رو پیشنهاد نمی کنند،من مشکل رفلاکس معده داشتم دوس داشتم دکتر بهم دارو بده ولی چون منصف بود گفت میتونم یه پلاستیک پر بهت قرص بدم ولی اینا سمه و عوارض داره،یه سری راهکار بهم گفت با همونا الان خیلی خیلی بهترم،همیشه نیاز به استفاده از دارو نیست مگر مواردی که شرایط حاد باشه،حالا میخواد بیماری روحی،روانی باشه یا جسمی

2706