2726
عنوان

تصمیم سختی چیکارکنم😐😐😔

73 بازدید | 13 پست

سلام خانما

دکترژنتیک گفت احتمال ۷درصد بچتون مشکل داشته باشه هست.توافراد معمولی ۳درصد ماکه نسبت فامیلی داریم۷

گفت ممکنم هست هیچ مشکلیم نباشه.ولی اگرم باشه غربالگریم مشخص نمیشه😔😔چیکارکنم دور بچرو خط بکشم؟؟

دوست نداشتم پسرم تک باشه

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

دکتر بد گفت  باید میگفت به احتمال ۹۳ درصد امکان نداره بچتون هیچ مشکلی داشته باشه 

اینم من میگم روی هفت درصد بقیه هم چون ازدواج فامیلی هست به خدا توکل کن .

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
داخل  ازمایش  ژنتیک  هم  مشخص  نمیشه؟؟

نمیدونم

ولی بدون ازمایش اینو گفت

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

ما هم قبل بارداری باید انجام میدادیم با اینکه درصد خطر خعلی پایین بود ولی ب ریسکش نمی ارزید ک انجام ندیم فعلا ک منتظر جوابیم ..شما چرا نمیخای انجام بدی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
خیلی علمی گفته ۷ درصد احتمال داره خودت و یکی دیگه رو بیچاره کنی . نظر دادن ما چیزی اضافه نمیکنه

😔😔😢

عزیزم ی تست هست نیپس از ده هفته میدن تا ۹۹درصد میگه بچه مشکل داره یا نه هزینه ش بالاس دو سه میلیون ولی نشون میده مشکلی باشه حالا چرا دکترتون راهنمایی نکردتون نمیدونم حتی جنسیتم میگه همون تست. توکل ب خدا کن و با دکترای بهتر مشورت کن

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
ما هم قبل بارداری باید انجام میدادیم با اینکه درصد خطر خعلی پایین بود ولی ب ریسکش نمی ارزید ک انجام ...

گفت چون سابقه ندارین تو فامیل نیازی نیست

یه سری ازمایشای دیگه نوشت که مشکلی نداربم

نمیدونم ولی بدون ازمایش اینو گفت

من  شنیدم   ازمایش  ژنتیک  نشون  میده  تا حدودی

ولی هزینش  زیاده دو سال  پیش  شنیدم  ۶  تومن  بود

و اینکه  فرزنداوری   همیشه  با ریسک  همراهه

و اینکه  در این  موارد  با یه  دکتر   وارد دیگه  هم  مشورت کن حتمااا

گفت چون سابقه ندارین تو فامیل نیازی نیست یه سری ازمایشای دیگه نوشت که مشکلی نداربم

وا پس اون ۷ درصد از کجاس ؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ما هم نسبت فامیلی داریم

تزدیک 20 تومن برای اژ ژنتیک خواستن

تازه یه آز بی فایده

به ما گفت حتی ژن بیماری هم پیدا کنن

تو بارداری هم آز ژنتیک بگیرن

اون ژن هم تو بچه باشه

دادگاه اجازه سقط نمیده

ما از بچه اوردن منصرف شدیم

پیگیر کارای جنین اهدایی شدیم

رفتیم نامه دادگاه هم گرفتیم

دیدم پریودم عقب افتاده

دیدم حامله ام

هم من هم همسرم نمیدونستیم ناراحت باشیم

یا خوشحال

دلمونو خوش کردیم به آمنیو

اونم به خاطر این که غربالگری مون خوب بود دکتر ژنتیک گفت همون موارد ان ای رو بررسی میکنه به درد ما نمیخوره

الان موندیم

همسرم مشکل ژنتیکی ناشناخته داره

به هر دکتری هم میگیم به من برمیگرده میگه شوهر قحط بود انقدر دلمو شکوندن تو این مدت

ولی من از روز اول واگذار کردم به خدا من که دنبال جنین اهدایی بودم

خوش نخواست

مطمعنم بچم سالمه سالمه

دلم خیلی روشنه

ما هم نسبت فامیلی داریم تزدیک 20 تومن برای اژ ژنتیک خواستن تازه یه آز بی فایده به ما گفت حتی ژن ب ...

عزیرم انشااله که مشکلی پیش نمیاد ونینیتون صحیح وسالم میاد بغلتون😍

واسه ماهم دعاکن