2733
2734
عنوان

سوال شخصی🤦🏼‍♀️❣

| مشاهده متن کامل بحث + 411 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوالتون که شخصیه مسائل شخصی رو هم عمومی نمیکنن  اغلب روانشناسها با دلایل خیلی زیادی گفتن ...

بنده خودم روان شناسم عزیز:/

این ک سوالم شخصی و پرسیدم یه جور راهنمایی پرسیدم از کسایی ک نظر شون واسم مهمه

چرا🤦🏼‍♀️ من خودمم نمیخوام شوهرم خیلی خیلی اصرار میکنه

هر چیزی زمان و وقت خودش رو داره ، این هم مثل همه ی مراحل زندگی ، به وقت خودش فایده داره و نتیجه بخش و خارج از زمان خودش چه زودتر و چه دیرتر خسارت اوره.

طبیعیه این قاعده ی کلی نیست و ممکنه در مورد عده ای صادق نباشه.

بحث بکارت نیست .

نوع روابط ، نوع برخوردها و نوع عواطف بعد از انجام زناشویی شکل متفاوتی میگیره . و این شکل خاص فقط زمانی میتونه درست مدیریت بشه که زن ومرد زندگی های جداگونه ی خودشون دارن ، جدا یعنی ازدواج کردن و از پدرمادرهای خودشون جدا شدن و اصطلاحا مستقل شدن

سلام😊 
2728
2738
بنده خودم روان شناسم عزیز:/ این ک سوالم شخصی و پرسیدم یه جور راهنمایی پرسیدم از کسایی ک نظر شون واس ...

این سوال از یه روانشناس خیلی عجیبه...!!!!

هی روانشناسم روانشناسای قدیم...

به هر حال حریم خصوصی اسمش روشه 

موفق باشی و خوشبخت عزیزم❤💞

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
ما سه سال قبل اینک نامزد شیم باهم بودیم خیلی سختی کشیدیم تو این مدت هم شوهرم دست مو فقط گرفت الان که ...

خب اگه نمیخواست همون موقع میرفت.بعدم الان حقشه رابطه بخواد.یعنی چی دو دلی؟!شوهرته.خودت یعنی دلت رابطه نمیخواد؟؟؟؟

و خدایی که به شدت کافیست....
چه امای خوشگلی

😍🌈❤️چشمات خوشگله مهربون

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
گفتم گفت تو سه سالی که پیشم بودی حفظ کردی بسته😂😂

سه ساله نامزدید؟

خب چه کاریه چرا عروسی نمیکنید؟

بگو اگه وصال یار میخوای زودتر بساط عروسی رو بچین...😝

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
ما سه سال قبل اینک نامزد شیم باهم بودیم خیلی سختی کشیدیم تو این مدت هم شوهرم دست مو فقط گرفت الان که ...

تو هم حق داری از این سه سال صبوری و حقت اینه که نامزدت بخاطر ارامش شما فقط تا عروسیتون صبر کنه اگه هم خیلی مشتاقه عروسب رو جلو تر بندازه.

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706