2726
عنوان

ماسک موی بعد از حمام چی میزنید که موهاتون نرم بشه...!!؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20908 بازدید | 23 پست
عجب منکه همیشه با غذا میخورم نرم نیست

باغذا نخور عزیزم

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سوال خانما تلگرامتون وصل شده ؟؟؟؟؟؟

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

من اینترنتمم وصل نیس

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
2728
من اینترنتمم وصل نیس

اوکی کلا نگاه کردن با هرچی حالمون یه ذره خوب بود همونم ازمون گرفتن😭😞

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
اوکی کلا نگاه کردن با هرچی حالمون یه ذره خوب بود همونم ازمون گرفتن😭😞

هووومم🤦‍♀️

نه فقط نی نی سایتم وصله 

گوگل و وات و تل و اینستا و...قطعه

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
پس چجوری ؟ مثلا عصرونه؟

آره اینور و اونور غذا نخوری...یک ساعت قبل و یک ساعت بعد