2703
2553

سلام خانوما کسی ماسک موی miss eden استفاده میکنه...؟؟؟

مو رو چرب نمیکنه...؟؟؟

موهارو نرم میکنه؟؟؟

کلا خوبه بخرم؟؟؟

ماسک موی خوب که موهارو نرم و ابریشمی کنه و چرب نکنه معرفی کنید لطفا...

خواستم# عکسشو بزارم ولی هرکار میکنم نمیشه...

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ماست بخور عزیزم روزی یک پیاله اگر هم سردیت میکنه کمی نعنا بهش اضافه کن...تاثیرش رو تو همون هفته اول رو موهات متوجه میشی

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
ماست بخور عزیزم روزی یک پیاله اگر هم سردیت میکنه کمی نعنا بهش اضافه کن...تاثیرش رو تو همون هفته اول ...

چ جالب...!!!!!!!!!!

نرم و ابریشمی میشن یعنی؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اغلب ماسک مو مال داخل حمامه چون باید شسته بشه

من ازین کاسه ای های اورآل دارم خیلی خوبه و بصرفه 

انواع مختلفی داره من در قرمزشو دارم 

برای بعد از حمام بهتره یه سرم مو آنتی فریز بزنی 

انواع دو فاز و غیره اش هست 

من قبلا یه مدل که مارک دیترون بود میزدم و راضی بودم خیلی خوب بود 

الان بیشتر چند قطره روغن بادام تلخ میزنم و گاهی سرم دو فاز ارگان که بوی خوبی هم داره 

از اثر روغن راضی تر بودم نسبت به سرم دو فاز 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2720
ماست بخور عزیزم روزی یک پیاله اگر هم سردیت میکنه کمی نعنا بهش اضافه کن...تاثیرش رو تو همون هفته اول ...

واقعا همینطوره؟؟؟خوردن ماست مو رو نرم می‌کنه؟

من موهام خیلی گره میوفتند موقع شانه زدن همشون کنده میشود چکار کنم؟

انرژی  آبی رنگش

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
چ جالب...!!!!!!!!!! نرم و ابریشمی میشن یعنی؟؟؟

آره من هرررکار کردم موضعی جواب نداد کلی پول ریختم بیرون بابت نرم کننده ها و کرم موها و آبرسان ها خلاصه هرچی ک فکرشو بکنی امتحان کردم...اینو از خواهر شوهرم یاد گرفتم از وقتی گاو دارن دیدم موهاش براق شده گفت فک کنم بخاطر ماسته امتحان کردم دیدم شد

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰

شامپو طبیعی ختمی...

موها رو بسیار نرم میکنه عوارضی هم نداره... برای پوست سر هم خیلی خوبه... خودش مقداری کف طبیعی داره. 

به دو صورت موجوده پودری و گل. اگر گل بخرید باید خودتون آسیاب کنید.

بعد یک قاشق یا دو قاشق رو در یک لیوان آب گرم ریخته و ۱۰ تا ۲۰ دقیقه اجازه می دین بمونه. یک ژل لزج به جا میذاره که اون و از یک دستمال تمیز پارچه تمیز عبور می دین تا تفاله ها گرفته بشه و فقط ژل بمونه. 

این و داخل حمام می برید استفاده می کنید. اگر میخواید شامپو بزنید، اول شامپو رو بزنید بعد ختمی. چوون باید اجازه بدین اثرش در سر بمونه اگر بعدش شامپو بزنید اثرش میره. 

وقتی زدین به سرتون خوب ماساژ بدین ۵ دقیقه بذارید بمونه به شدت مو رو نرم میکنه و از گره خوردنش جلوگیری میکنه. 

نکته: باگر کسی بعد از مصرف خارش بگیره باید اینکار و بکنه:  باید گلبرگ گل و جدا کنن فقط اون و آسیاب کنن بزن اون قسمت سبز گل نباشه، درست میشه و دیگه خارش نمی گیرن. 

2714
واقعا همینطوره؟؟؟خوردن ماست مو رو نرم می‌کنه؟ من موهام خیلی گره میوفتند موقع شانه زدن همشون کنده می ...

آره نرم و ابریشمی میکنه

واقعا همینطوره؟؟؟خوردن ماست مو رو نرم می‌کنه؟ من موهام خیلی گره میوفتند موقع شانه زدن همشون کنده می ...

شامپو طبیعی ختمی...

موها رو بسیار نرم میکنه عوارضی هم نداره... برای پوست سر هم خیلی خوبه... خودش مقداری کف طبیعی داره. 

به دو صورت موجوده پودری و گل. اگر گل بخرید باید خودتون آسیاب کنید.

بعد یک قاشق یا دو قاشق رو در یک لیوان آب گرم ریخته و ۱۰ تا ۲۰ دقیقه اجازه می دین بمونه. یک ژل لزج به جا میذاره که اون و از یک دستمال تمیز پارچه تمیز عبور می دین تا تفاله ها گرفته بشه و فقط ژل بمونه. 

این و داخل حمام می برید استفاده می کنید. اگر میخواید شامپو بزنید، اول شامپو رو بزنید بعد ختمی. چوون باید اجازه بدین اثرش در سر بمونه اگر بعدش شامپو بزنید اثرش میره. 

وقتی زدین به سرتون خوب ماساژ بدین ۵ دقیقه بذارید بمونه به شدت مو رو نرم میکنه و از گره خوردنش جلوگیری میکنه. 

نکته: اگر کسی بعد از مصرف خارش بگیره باید اینکار و بکنه:  باید گلبرگ گل و جدا کنن فقط اون و آسیاب کنن بزن اون قسمت سبز گل نباشه یعنی باید گلبرگ و از اون قسمت جدا کنن فقط گلبرگ و مصرف کنن.  درست میشه و دیگه خارش نمی گیرن. 

من موهام گره زیاد میخورد ختمی زدم انقدر نرم میشه که هر طوری ام با این موها تا کنم گره نمیخوره.

شامپو طبیعی ختمی... موها رو بسیار نرم میکنه عوارضی هم نداره... برای پوست سر هم خیلی خوبه... خودش ...

من گاهی که ماست تو خونه کم میارم از ختمی استفاده میکنم🥰

منم این روزا خیلی بهش فکر میکنم

دلم میخواد موهام نرم ترم بشه

ماسک مو دارم ولی اونجور که میخوام نرم نیس

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ماسک موی  لدورا    بگیر   واقعا  عالیه

خدایا سپاسگزارم که من آهنربای جذب ثروت و برکت و سلامتی و خوش شانسی و زیبایی و مهربانی و احترام و دوستی و آشتی و صلح و آرامش و آسایش و خوشبختی و موفقیت هستم . خدایا شکرت .
ماسک موی  لدورا    بگیر   واقعا  عالیه

ریزش پیدا نمیکنه موهام؟؟؟

چرب نمیکنه؟؟؟؟

2706