2726

میشه لطفا بگید از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید و کدومتون ولتساپ دارید

همسرم میخواد با خونوادش تماس تصویری بگیره 

۵ روزه ندیدشون

دوستان اصلا کدوم مینجر تماس تصویری باز هست

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممکنه یاد بدین اگه بلدین

سرور مجازی ایران میخرن مثلا یه ماه یک گیگ به همین راحتی 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
2728
تهران هنوز قطعه 

کرج هم همه چییی

فقط نی نی سایت

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
نه این میگفت رو‌تنظیمات گوشیت یه کاری میکنم وصل شه خریدنی نبود

حتما اپی و رمز در اختیارت میزاره 

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀
یعنی دوباره برم به طرف رو بندازم؟🤣

😂😂😂 

اینستای منم قطعه

شاید هکربوده خخخخخ

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
یعنی دوباره برم به طرف رو بندازم؟🤣

بنظرم نکن 

ارزش نداره 

وصل میشه احتمالا بزودی 

همچین دسترسیهایی ممکنه مشکل توش باشه

2706