1464
1482

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436
اینستای منم قطعه

شاید هکربوده خخخخخ

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه ویه نی نی توپولی قسمتش بشه 😇💝 درخواست دوستی قبول نمیکم 
یعنی دوباره برم به طرف رو بندازم؟🤣

بنظرم نکن 

ارزش نداره 

وصل میشه احتمالا بزودی 

همچین دسترسیهایی ممکنه مشکل توش باشه

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت
1432

اگه تل وصل بود لازم نبود الان بشینم از رو کتاب سوالامو جواب بدم 😭

دوستای عزیز سوره حشر به نیت حاجت خودتون بخونید فقط سوره حمد رو برا حاجت دوستان بخونید  به اون مرحله رسیدم که به جز بابام بقیه برام مهم نیستن این مرحله اوج دل سردیه😔 دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته

کلی نمره بخاطر قطعی اینترنت از دست دادم 

خیلی عصبیم

هیچکس شعور نداره بفهمه قطعی اینترنت واسه یه دانشجو یعنی چی که حداقل اینترنت دانشگاه های لعنتی رو وصل کنن؟ هفته بعد یه امتحان مهم دارم که باید توی نت دنبال جزوه و کلیپ میگشتم

موتور های جستجوی داخلی شون هم یکی از یکی مزخرف تر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر من،نظر منه من شمارو اجبار نمیکنم نظرمو قبول کنید قرار هم نیست با توهین و بی ادبی شما نظرمو عوض کنم اگر دلیل منطقی دارید و میتونید به دور از توهین و تندی و...، متمدنانه گفت و گو کنید خوشحال میشم باهاتون هم صحبت بشم اما اگر قراره توهین، تندی، قضاوت، مسخره کنید یا اصل حرفمو نفهمیده باشید با یه "باشه" به بحث خاتمه میدم که نه اعصاب من خورد بشه نه شما☺️خواهشمندیم در صورت داشتن اعصاب کافی و لحن مودبانه و در صورت متوجه شدن کامنتم ریپلای بفرمایید😉والا این دو روز دنیا ارزش اعصاب خوردی تو نی نی سایتو دیگه نداره👎🏻
1476
من که یه کار واجب درسی دارم همونجوذ مونده منتظرم نت وصل شه

خیلی بی نتی بده😭

دوستای عزیز سوره حشر به نیت حاجت خودتون بخونید فقط سوره حمد رو برا حاجت دوستان بخونید  به اون مرحله رسیدم که به جز بابام بقیه برام مهم نیستن این مرحله اوج دل سردیه😔 دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته
کلش نگید که دلم خونه 😔

الان ریختن خوردن گلدو اکسیراتو😀

من رفتم تا وقتیم باردارنشم نمیام😘💜سلاااام من نرفتم چون بهترین اتفاق زندگیم افتاد واااای از مادرشوهرم جدا شدم و خودم مستقل شدم😍😍😍😍😍😍مرسی خداااجونم ..الان دیگه وقت باردار شدنه😍😍😍😘🙏🏼 منتظرم خدا جونم مرسی😘💜
اره والله 😭😭😭

باتشکر فراوان از اتک زنان😂✌🏼

من رفتم تا وقتیم باردارنشم نمیام😘💜سلاااام من نرفتم چون بهترین اتفاق زندگیم افتاد واااای از مادرشوهرم جدا شدم و خودم مستقل شدم😍😍😍😍😍😍مرسی خداااجونم ..الان دیگه وقت باردار شدنه😍😍😍😘🙏🏼 منتظرم خدا جونم مرسی😘💜
1514