1507
1482

چقدر خوب

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

راستی یکی بهم‌ گفت میتونم کاری کنم از یه راهی نتت وصل شه اما من چون حس کردم فقط میخواد الکی مکالمه رو‌ طولانیتر کنه گفتم ممنون کار واجب ندارم بماند که بعدا مثل چی پشیمون شدم. راست گفته به نظرتون؟

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436

اینستا و مسنجرای من هنوز کار نمیکنن چرااااا؟

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
8
1476

میشه لطفا بگید از چه سرویس اینترنتی استفاده میکنید و کدومتون ولتساپ دارید

همسرم میخواد با خونوادش تماس تصویری بگیره 

۵ روزه ندیدشون

دوستان اصلا کدوم مینجر تماس تصویری باز هست

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت
تهران هنوز قطعه 

کرج هم همه چییی

فقط نی نی سایت

یصلوات واسه موفقیت کاری من و همسرم میفرستی؟😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...خدایا شکرت
1508