2733
2734
عنوان

کیا هات چاکلت میخرن؟؟ چنده ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4073 بازدید | 23 پست

سایت که قطع بودافتادیم توکارهات چاکلت

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

من بسته ی بزرگشو از فروشگاه میخریدم ولی یه مدته نخریدم یادم نیست مارکش رو...اما خارجی بود و یه مارکش زیادی شیرین بود که دوست نداشتم ولی یه مارکش خیلی غلیظ و خوش طعم بود نمیدونم ایتالیایی بود فکر کنم

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیجی یه مارکی داره یک کیلوش 54تومنه نظرات کاربرام خوندم میگن خوبه

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ی موقعی پولدار بودیم خونمون پر هات چاکلت و قهوه و نسکافه و.. با برندهای مختلف بود، یادش بخیر رفتیم کاسپین کلی خرید کردیم واسه عید ، هرکی میومد خونمون میگفت اخه این همه تنوع نوشیدنی کدومشو بخوریم ،یکی میخوردن ده تا میبردن ، ی طوری شده الان خودمون هم یکی رو دو نفری می خوریم،  امروز خیلی هوس هات چاکلت کرده بودم

اسی اخه این پودرا خعلی ابکی ان انگار اب کاکائون😐 

من نمیدونم اونای بیرون بر چی میزنن انققققققد خوشمزس لامصببببب😭😭😭😭

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2738

من خیلی دوس دارم هات چاکلت اما یکم معده مو قلقلک میده 

کاپوچینو خیلی خیلی دوس دارم عاشقشم اصلااز چشمم نمیفته پیشنهادمیدم امتحانش کنی 😋

بالاخره افتخار دادن بیان تو دلم کنجده مامان 😍