1464
1411
عنوان

کیا هات چاکلت میخرن؟؟ چنده ؟؟؟

4 بازدید | 23 پست

خیلی دوست دارم اصلا چند روزه معتادش شدم هر روز میخورم 

از این بسته های فوری میخرم اما هر کدوم دو تومنه دیگه زورم میاد بخرم گرونه 

کیا کیلیویی میخرن؟؟؟ 

چنده کیلیویی؟

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1475
منم معتادش بودم ی هفته نخوردم مزش از دهنم افتاد اخه ابکی، مال بیرون خوشمزتر و غلیظ تر الانم افتادم ت ...

من فقط پاییز زمستون هفته ای دو سه بار هات چاکلت میخورم

بیشتر قهوه میخورم 

جالبه تابستون اصن نگاش نمیکنم هات چاکلت رو

منم معتادش بودم ی هفته نخوردم مزش از دهنم افتاد اخه ابکی، مال بیرون خوشمزتر و غلیظ تر الانم افتادم ت ...

یه مدت کاپوچینو فقط میخوردم نمیخوردم انگار یه جوری میشدم 

قهوه شکلات اعتیاد اوره لعنتی

1432

منم دونه ای 2تومن میخرم میتونی همینارو ازعمده فروشیا ارزون تربخری  دیجی کالا ام ارزونترداره هم کیلویی هم دونه ایی

❤أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُكَ❤                    🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
1476

سایت که قطع بودافتادیم توکارهات چاکلت

❤أَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى فاطِمَةَ وَأَبيها وَبَعْلِها وَبَنيها [وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فيها] بِعَدَدِ ما أَحاطَ بِهِ عِلْمُكَ❤                    🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

من بسته ی بزرگشو از فروشگاه میخریدم ولی یه مدته نخریدم یادم نیست مارکش رو...اما خارجی بود و یه مارکش زیادی شیرین بود که دوست نداشتم ولی یه مارکش خیلی غلیظ و خوش طعم بود نمیدونم ایتالیایی بود فکر کنم

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

دیجی یه مارکی داره یک کیلوش 54تومنه نظرات کاربرام خوندم میگن خوبه

1514