2410
2553
عنوان

ای یو ای دوره اول نتیجه بخش است

20 بازدید | 28 پست

به نظرتون‌چیکار کنم بخورم که ای یو ای تاثیر گذاره باشه داروهای ای یوای پنج تاوامپول و‌کلومفین لتروزل دارم‌مصرف میکنم

خدا به منم بده چیزی ازخداییت‌کم نمیشه 

من مثل روزاى عادى بودم فقط شب اول استراحت كردم

امروز ازمايش دادم منفى شد بار اولم بود خدا بخواد ميرم واسه بار دوم هرچى خدا بخواد همون ميشه فقط خودتونو تقويت كنيد

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍

[QUOTE=112635384]من مثل روزاى عادى بودم فقط شب اول استراحت كردم امروز ازمايش دادم منفى شد بار اولم بود خدا بخواد مير ...[/QUOTEنزدیکی هو توم داشتی قبلش بدش توداروهات چی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم انپول hcgاستفاده كردم و لترزول و سينال اف 

ايشالا كه شما جواب بگيرى من اين ماه خيلى اميد وار بودم با اينكه سالم بوديم ولى خدا نخواست

گرنگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍😍میشه واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستی😍😍خدا ازم گرفتش بعد چهارسال انتظار واسه ارامش دلم دعا کنید😔امیدم از خدا قطع نشده منتظر اتفاقای خوبم🙏 دخترم ارامش زندگیم خدایا شکرت😍
2456
[QUOTE=112635384]من مثل روزاى عادى بودم فقط شب اول استراحت كردم امروز ازمايش دادم منفى شد بار اولم ب ...

قبلش نداشتم ولى بعدش يه هفته يك شب در ميون گفتن نزديكى كنيد شانس اينكه بگيره رو زياد ميكنه

منم انپول hcgاستفاده كردم و لترزول و سينال اف  ايشالا كه شما جواب بگيرى من اين ماه خيلى اميد و ...

چندتا امپول عزیزم قرصهات جداداز لتروزل کلومفینم داشتی ای یوای درد نداره نزدیکی هات چی قبل بدش داشتی

چندتا امپول عزیزم قرصهات جداداز لتروزل کلومفینم داشتی ای یوای درد نداره نزدیکی هات چی قبل بدش داشتی

سه تا امپول زدم يعنى ميرفتم سونو اندازه تخمكو ميگرفت ميگفت بايد امپول بزنى تا بزرگ بشه سه روز اين كارو انجام دادم،بعد پريودمم فقط لتروزل دادن اخرين سونو ام امپول ازادسازى دادن و گفتن دو روز بعد برم اي يو اي 

من چون از معاينه و اينا ميترسم با بيهوشى ده ديقه ام انجام دادن واسم

سه تا امپول زدم يعنى ميرفتم سونو اندازه تخمكو ميگرفت ميگفت بايد امپول بزنى تا بزرگ بشه سه روز اين كا ...

عزیزم‌این‌امپولهای که من میزنم برای چی پس ازروز ششم پریود م دارم‌میزنم 

2714
عزیزم‌این‌امپولهای که من میزنم برای چی پس ازروز ششم پریود م دارم‌میزنم 

همون hcgهستش واسه بزرگ شدن تخمكه 

درد داره ای یو ای مگه 😟😟😟😟

نه درد نداره كه مثل معاينس 

من واژينسموس دارم از معاينه و اينا ميترسم 

من مثل روزاى عادى بودم فقط شب اول استراحت كردم امروز ازمايش دادم منفى شد بار اولم بود خدا بخواد مير ...

ببین یه امیدی بهت بدم. دوست خودم کاربر همین سایت هم بود. ای یو ای اولش منفی شد. بعد جواب منفیی رفت باشگاه و خونه تکونی و اینا خلاصه هی میگفت تهوع دارم تاریخش پریودش هم گذشته بود که گذاشت به حساب داروها. نگو ماه بعد از ای یو ای طبیعی باردار شده. دکترش گفته بود داروهای ای یو ای اثرش تو بدنت بوده

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
ببین یه امیدی بهت بدم. دوست خودم کاربر همین سایت هم بود. ای یو ای اولش منفی شد. بعد جواب منفیی رفت ب ...

جدى ،خوشبحالش

مرسي از دلگرميت اميدوارم خدا به منم نگاه كنه چندساله منتظرم ولى نشده ديگه خدا نخواسته 

تو فكر اى وى افم ديگه 

اصلا نميدونم چيكار كنم تب كردم وقتى شنيدم منفى شده

2706