2726
عنوان

فوری فوری فوری

35 بازدید | 14 پست

بچه ها این چند روز که سایت قطع بود حقوق ماه اولمو ریختن شوکه شدم

۱۳۰۰

رفتم پرسیدم گفت از چهارم اوندی اون چند روز کم میشه

یعنی اصلش ۱۵۰۰ هست

از ماه دوم بیمه رد کرد واسم بنظرتون روی این چیزی اضافه میشه؟

با این حقوق ارزش داره بمونم از نه صبح تا شیش بعدازظهر؟

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تحصیلاتت سابقه کارت ساعت کاریت

لیسانس

نه تا شیش باضافه پنجشنبه ها تا دو

قبلا سه سال جای دیگه بودم اینجا ماه دوممه

خيلي كنه عزيزم ساعت كارت هم خيلي زياده اينجا رو از دست نده اما دنبال كار باش 

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
مترجم

مادرشوهر من مترجمه تو خونه کار میکنه کمترین حقوقش ماهی سه تومنه بعضی وقتا به پنج تومنم میرسه

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
مادرشوهر من مترجمه تو خونه کار میکنه کمترین حقوقش ماهی سه تومنه بعضی وقتا به پنج تومنم میرسه

اره

میگم صبر کنم خودمو‌ثابت کنم حقوقمو بیشتر میکنن وگرنه میام بیرون

اره میگم صبر کنم خودمو‌ثابت کنم حقوقمو بیشتر میکنن وگرنه میام بیرون

خودمو ثابت کنم چیه اینا پول نمیدن. 

برو تو شبکه مترجمین آزمون آنلاین شرکت کن کار بگیر تو خونه انجام بده خیلی هم معتبره

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

استخدام در دیدیدکالا

دیدیدکالا به عنوان یکی از فروشگاه های اینترنتی بزرگترین ، جامع ترین و بروز ترین سایت های خرید آنلاین قطعات خودرو است که  راحتی در خرید و قیمت پایین محصولاتش ،خرید اینترنتی ناب و لذت بخش را پیش روی شما قرار میدهد.

دعوت به همکاری 

کار در منزل

از عزیزانی که تمایل همکاری با ما را دارند میتوانند به آدرس وب ‌سایت شرکت دیدید کالا به نشانی در بالای سایت بر روی گزینه به دیدیدکالا خوش آمدید کلیک نمائید و فرم استخدام را پر نمائید.

• مسلط به کار با اینترنت
  • ترجیحاً فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ باشد
  • ترجیحا خانم باشد
  • فروشگاه اینترنتی قطعات و لوازمیدکی خودرو ، در سایت قطعات خودرو دیدید کالا در سریع ترین زمان ممکن
  • فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی  پژو و قطعات خودرو دیدیدکالا ، مطمئن و با بالاترین کیفیت برای خرید و فروش قطعات خودرو

# فروش ویژه قطعات خودرو

# فروشگاه اینترنتی قطعات خودرو دیدید کالا

# پیکان # دنا # رانا # سمند # هایما # آریسان # وانت پیکان # پژو ۲۰۶ # پژو ۲۰۷# پژو ۴۰۵ # پژو پارس # پژو آردی # آریو # پراید#  تیبا# ساینا # کوییک # چانگان # ال ۹۰# پارس تندر# تالیسمان# داستر# ساندرو# کپچر# کولیوس # مگان# سیتروئن # زانتیا # کیا #  اپتیما # اپیروس# اسپورتیج # ریو # سراتو # سورنتو # موهاوی

🔆جهت سفارش گذاری وارد سایت دیدید کالا شوید

💎خرید ازران و مطمئن در دیدیدکالا🌹

# لوازم یدکی # ساتیرا# دیدیدکالا مطمئن# قطعات خودرو# ایران خودر# سایپا # رنو# کیا # سیتروئن #  جک # ام جی # جیلی # مزدا # لکسوس#  لیفان# هیوندا # تویوتا # نیسان # ام وی ام# مدیران خودرو # سانگ یانگ# دانگ فنگ

dididkala#✔dididkala#✔dididkala#

2706