1507
1482
عنوان

گیج شدیم برای اسم پسرمون

48 بازدید | 32 پست

بچه ها من و همسرم واقعا به تفاهم نمیرسیم...

میخوایم ساده باشه و شیک....

مثلا کیان و کیارش و کامیار اوکی هست ولی بازم میگیم نه😥

شما میشه کمکمون‌کنید؛ خیلی برام مهمه الان اسمش مشخص بشه و بتونم صداش کنم؛ الان همش میگم پسره😔

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا

برسام

بردیا

آموخته ام با نادان بحث نکنم، چرا که نرود میخ آهنین در سنگ                            دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436

بچه دیگ ام دارید؟حتما باید با ک شرو شه؟

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤
1334
بچه دیگ ام دارید؟حتما باید با ک شرو شه؟

نه عزیزم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا

اسم پسر من آیتامه

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دو هفته #اینترنت قطع شده بود، دیوونه شده بودیم هزیون میگفتیم،اونوقت عکس کلبه جنگلی میزارین استوری میگین حاضرین شیش ماه بدون اینترنت اینجا زندگی کنین؟؟؟😳😳😳  اره ارواح عمتون😒😒😒😒
1474

رادمان ‌.مسیح. سامیار .اریو

عاشق شدن که مهم نیس                                    اینکه تااخر عمر عاشق بمونی و                             عاشق بمیری مهمه                                             عشق به قربون صدقه های اولش نیس                      به وایسادنای اخرشه
نه عزیزم

من از اردلان و اهورا خیلی خوشم میاد.البته خودم اگ حامله شم نذر اسم محمد کردم 

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤

استارتر جونم حالا که بارداری دعات مستجاب میشه، برای من دعا کن یه شوهر بااخلاق و آدم حسابی و جذاب بیاد سر راهم 😀😀 لطفا روی جذاب بودنش تاکید کن 😆😀

ان شاءالله که امیدوارم نینیت به سلامتی و دل خوش بیاد تو بغلت 🙌🙌

آموخته ام با نادان بحث نکنم، چرا که نرود میخ آهنین در سنگ                            دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
1508