1464
1411

بچه هااینترنت قطعه سایتم بالانمیومدولی الان یه چیزی روصفحه اومدزدم روش نی نی سایتم بالااومد من فکرمیکردم مال همه قطعه کسی توسایت نمیتونه بیاد

آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      

برای همه قطع بود امروز وصل شد فقط نی نی سایت

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕

از کروم راحت میشه اومد از امروز ظهر سایت باز شد

اینجا به تو از عشق و وفا هیچ نگویند چون دغدغه مردم این شهرحجاب است  ای کاش که دلقک شده بودم  نه شاعر  در کشور من ارزش انسان به نقاب است
برای همه قطع بود امروز وصل شد فقط نی نی سایت

جدی مال من تاالان قط بود 

آدمک آخردنیاست بخند    آدمک مرگ همین جاست بخنددسته خطی که توراعاشق کرد      شوخی کاغذی ماست بخند      

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1436
از کروم راحت میشه اومد از امروز ظهر سایت باز شد

پس خوبه زیادعقب نموندم😂

قطع و وصل داره میشه الان من تا ۲ دقیقه پیش اینستا و واتس اپم وصل بود یه دفعه قطع شد

ینی اینام دارن وصل میشن

1485

یعنی برا گوشیتون پیام امد؟

نه  ⚔خیلی زود،دیر میشه زمانی میرسه خاطرات رو مرور میکنی وفقط اشک میریزی  😭امیدوارم هیچ وقت این حسمو تجربه نکنید 😕  دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته
1476
خیر بانو 

ممنون

نه  ⚔خیلی زود،دیر میشه زمانی میرسه خاطرات رو مرور میکنی وفقط اشک میریزی  😭امیدوارم هیچ وقت این حسمو تجربه نکنید 😕  دلم برات تنگ شده بابا بزرگ مهربونم  برای شادی روح اموات صلواتعزیزای دلم لطفا برای ظهور امام زمان و ارزو هام و سلامتی پدر و مادرم صلوات بفرست🤗پدر بزرگ عزیزم روحت شاداگه خونه میخای این نماز رو بخون بزن روی همین نوشته