2733
2734
عنوان

کهیر بعد از مصرف انتی بیوتیک با عکس

990 بازدید | 12 پست

خانوما من بعد مصرف مترونیدازول و پنی سیلین کهیر زدم. دکتر رفتم کلی سیتریزین  هیدروکسی زین خوردم خوب نشدم بازم میزنه الان ۱۴ روز شده. بچه شیر میدم دکتر بهم امپول نداد. چیکار کنم کسی اینجوری بوده؟ پست بعد عکس میزارم

عزیزم سریعتر برو پیش یه متخصص 

دکترتو عوض کن

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بازم برو دکتر عزیزم. به نظرم باید جدی بگیریش. حساسیت دارویی مهمه که پیگیری بشه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
بازم برو دکتر عزیزم. به نظرم باید جدی بگیریش. حساسیت دارویی مهمه که پیگیری بشه

اره ولی هر دوتا دکتر فقط بهم پماد و یه سری انتی هیستامین دادن. خ درمونده شدم خارش نداره ولی سخته

اره ولی هر دوتا دکتر فقط بهم پماد و یه سری انتی هیستامین دادن. خ درمونده شدم خارش نداره ولی سخته

عزیزم ایشالا که زودی خوب بشی

ولی خب یه درمانگاهی چیزی برو. از این درمانگاهایی که مخصوص بیماریهای پوستی هستند. اگه اصفهان بودی بهت میگفتم کجا بری

2738

آنتی بیوتیک رو قطع کردید؟

کلا چیز خاصی نیست و خودش از بین میره ، آب هندونه و خوردن مایعات براتون عالیه ، باعث میشه سموم دارو زودتر از بدنتون دفع بشه .

در نهایت چیزی هم مصرف نکنید خوب میشه فقط یه کوچولو زمان بر هست

سلام😊 
آنتی بیوتیک رو قطع کردید؟ کلا چیز خاصی نیست و خودش از بین میره ، آب هندونه و خوردن مایعات براتون عا ...

بله همونروز قطع کردم دیگه هیچ دارویی نخوردم. دو هفتس دارم رعایت میکنم و خوب نشدم

اصفهانم میشه بگید؟

گلم برو مرکز صدیقه طاهره خیابون خرم. اونجا برای بیماریهای پوستی و اینا خیلی خوبن 

زنگ بزن 118 بگو درمانگاه صدیقه طاهره خیابون خرم را میخوام. بعد زنگ بزن میگه که چه ساعتی بری. ولی خوده نوبت دادنش حضوریه