2410
2553
عنوان

خب حالا که وصل شد بیاین جواب این سوالمو بدین بی زحمت😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 8 بازدید | 25 پست
😂😂😂میدونم منظورم اینکه اندازه ی فولیکولت کمه؟یا به قول این دوستمون ذخیره ی تخمدانت زیاده؟

فدات 

خدارشکر که ناراحت نشدی😜😘

فولیکام درسته و اندازه مناسب 

نمیدونم چرا باردار نمیشم

مشکلی هم ندارم

بارداری هم داشتم 

ولی الان نمیشه

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات  خدارشکر که ناراحت نشدی😜😘 فولیکام درسته و اندازه مناسب  نمیدونم چرا باردار ...

آهان من شوهرمم کم تحرکی اسپرم داره این ماه فهمیدیم فقط داریم خودمونو تقویت میکنیم با گرمی جات

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

نه اونم مشکل نداره سه بار از داد همه چی طبیعی بود 

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
2720
آهان من شوهرمم کم تحرکی اسپرم داره این ماه فهمیدیم فقط داریم خودمونو تقویت میکنیم با گرمی جات

انشالله این ماه باردار میشی

نه اونم مشکل نداره سه بار از داد همه چی طبیعی بود 

اهان انشالله این ماه جفت مون مامان بشیم خواهرجان😜😜😜🌹🌹🌹🌹

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
2714
اهان انشالله این ماه جفت مون مامان بشیم خواهرجان😜😜😜🌹🌹🌹🌹

انشاللله😘

برایمن لتروزول نوشته تا 5 روز بخورم .بعدش امپول بزنم. واسه همین پرسیدم .ممنون خواهر .

چرا بهت داده اندازه ی فولیکولت کوچیکه؟