1464
1482

قرص اوومید 50 کلومیفن کی خورده تا به حال؟

دکترم داده از روز 4 پری شبی دوتا بخورم برای فلیکولم

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓

ذخیره تخمدانت زیاده؟

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤

من این ماه دارم میخورم گفت روزی سه تا پنج روز

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

1484
نه چطور؟

پ چرا کلومیفن داده

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای بچه دار شدنم یه صلوات بفرستی.؟؟خداجووونم...میشه به همه ی اونایی که نی نی میخوان...نی نی خوشگل بدی؟؟؟میشه این تیکر اقدامم ب تیکر بارداری تبدیل بشه؟؟؟❤❤❤
بخور خوبه  فولیهات چنده!؟؟

ماه پیش رفتم سونو آزاد شده بود نفهمیدم چنده این ماه اینو داد گفت دوباره برو ببینم چند میشه

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست خدایا در سرای ما چه بشکن بشکن است امشب....💓
ماه پیش رفتم سونو آزاد شده بود نفهمیدم چنده این ماه اینو داد گفت دوباره برو ببینم چند میشه

ایشالا که همین ماه نتیجه میگیری😍

آتشی زدشب هجرم به دل وجان که مپرس         آنچنان سوختم از آتش هجران که مپرس
1432
برای چی بهت داده؟

برا اینکه باردار شم😬

دوست عزیز من اگه یاد بگیری تو مسائلی که به شما مربوط نیست قبل اعلام وجود به خودت بگی*به من چه * دیگه کسی بهت نمیگه **به  تو چه**. یادبگیر خودت احترام خودت و نگهداری ☺️من از سال ۸۷ اینجا عضوم کاربریم {کیاناز} بود و از سال ۹۴ نیامدم و الانم کاربریم و پس نمیده ،نی نی یار هم جواب نمیده😐😕
برای چی بهت داده؟

ده ماهه اقدامم و هیچ مشکلی ندارم 

لتروزل و کلومیفین میخورم اینماه

برا اینکه باردار شم😬

😂😂😂میدونم منظورم اینکه اندازه ی فولیکولت کمه؟یا به قول این دوستمون ذخیره ی تخمدانت زیاده؟

1396
😂😂😂میدونم منظورم اینکه اندازه ی فولیکولت کمه؟یا به قول این دوستمون ذخیره ی تخمدانت زیاده؟

فدات 

خدارشکر که ناراحت نشدی😜😘

فولیکام درسته و اندازه مناسب 

نمیدونم چرا باردار نمیشم

مشکلی هم ندارم

بارداری هم داشتم 

ولی الان نمیشه

فدات  خدارشکر که ناراحت نشدی😜😘 فولیکام درسته و اندازه مناسب  نمیدونم چرا باردار ...

آهان من شوهرمم کم تحرکی اسپرم داره این ماه فهمیدیم فقط داریم خودمونو تقویت میکنیم با گرمی جات

نه اونم مشکل نداره سه بار از داد همه چی طبیعی بود 

1457