2726
عنوان

فردا زایمانمه

87 بازدید | 10 پست

فردا قراره سزارین بشم و پسرم به دنیا بیاد.از صبح گیج و‌خوابالو هستم.به حال غریبی دارم.سردمه و مثل کل حاملگیم حالت تهوع دارم.میخوام برم‌دوش بگیرم ولی خواااب خواااابم.وسایلم رو جمع کردم ولی حس میکنم‌ناقصه. نمیدونم شام چی بخورم که مناسب باشه؟از قبل تصمیم داشتم با شوهرم بریم بیرون ولی انقدر سردمه و بیجونم که ترجیح میدم بمونم خونه!

خلاصه که حال غریبی دارم به همراه ذوق زیاد!!!

توصیه ای نصیحتی چیزی ندارین برام؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساعت ٧شامتو بخور و سبك باشه

من كه نون پنير و سوپ خورده بودم 

ديگه بعدش چيزي نخور البته اب ميتوني بخوري 

استرس نداشته باش

حتي ذره اي 

از لحظه به لحظش كيف كن

خواستي تاپيك خاطره زايمان منم بخون

اونجا لحظه به لحظشو توضيح دادم 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍
2728

لباس زیر برای خودت بردار؛ یه چند تا لوازم ارایشی بزار تو کیفت؛ یه لباس دکمه دار خوب و شیک بردار فرداش میان دیدنا بپوشی؛ چند تا عکس با همسرت دوتایی بندازین تو خونه یادگاری میشه( شب قبل زایمان) شونه هم ببر موهاتو میان دیدنت خیلی شیک شونه کنی

میشه برای سلامتی نینی تو دلم صلوات بفرستید❤مرسی مهربونا

بنام خدا

اول اینکه قدمش مبارک باشه

دوم ساعت ۸ شب فقط عدسی  بدون سیب زمینی بخور(نفاخه)

تا ۱۲ شب مجاز به خوردن آب هستی بعدش آب هم نخور

دستشویی هم  کامل برو روده ها تخلیه باشه

صبح لباس پوشیده ناشتا میری بیمارستان 

اونجا لباس عوض کرده سپس سرم و سوند میزنن که خیلی راحته و هیچ دردی نداره

بعدم اتاق عمل و دیدار گل پسر⚘⚘

بسلامتی و دل خوش

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

شام بخور الان. قبل ساعت 12 آب اناناس بخر دوتا لیوان بخور قندت رو بالا نگه میداره. اینهایی که میگم حتما ببر(آدامس برای بعد عمل چون هم بوی دهنت میره هم اجابت مزاجت بهتره. روسری خوشرنگ. لوازم آرایش.) به متخصص بیهوشیت بگو پمپ درد میخوای فوق العاده است. به دکترت بگو اگر صلاح میبینه شکم بند بعد زایمان بخری. من از دوساعت بعد عمل بستم عالی بود دردم فوق العاده کم بود خیلی راحت بلند میشدم از جام. 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

ممنون از توصیه هاتون.من‌کلاسهای بارداری رو میرفتم و‌ هرچی یاد گرفتم رو انجام دادم و میخوام انجام بدم ولی خب تجربه عملی بقیه رو شنیدن هم خیلی مفیده.امیدوارم خدا قسمت همه منتظرها بکنه نی نی سالم.