2737
2734
عنوان

نتونستم نگهش دارم ..آخرش گذاشت و رفت

1352 بازدید | 26 پست

بعد نزدیک ۲ سال دوستی که هر روزشو با هم بودیم و همه ی ساعت هامون یا باهم میگذشت یا با فکر کردن بهش و حرف زدن از آینده

یهو اومد گفت من نمیخام مسئولیت قبول کنم نمیخام یه آدم واحد تو زندگیم باشه آدم متعهدی نیستم رابطه ی آزاد میخام یکیو میخام بیاد خونم باهام زندگی کنه تمام مدت فقط گوش دادم و اشک ریختم بهم گفت تو ادم خوبی هستی نمیخام اذیت بشی من تکلیفم با خودم معلوم نیست و یه فرصت دیگه به این رابطه دادن اشتباهه ... یاد روزایی میفتم که خودشو کشت که بگه از آدمای رنگ و وارنگ اطرافش خسته شده و دنبال آرامشه دنبال رابطه ی پایدار و تعهده ... اولین ادمی بود که وارد زندگیم شد دستمو گرفت  و همه ی تنهاییمو پر کرد ... اما یه دفعه یه جوری رفت که فکر میکنم دیگه هیچ آدمی تو دنیا نیست ‌.‌ باورم نمیشه همش منتظرم بیاد بگه شوخی کردم عزیزم ... اما انگار اون واقعا منو گذاشته و رفته ‌‌‌‌...

One day all af my dreams will come true

ترک عادت موجب مرضه .خداروشکر کن بعد عروسی نفهمید

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

موندنی نبوده همون بهتر که رفت.همه مثل همن زود به کسی وابسته نشو

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2706