2410
2553
عنوان

هفته ١٢ رفتم سونو

44 بازدید | 34 پست

خداروشكر سلامت بود ولي دكتر گفت روش اونطرفه مشخص نيست دختر يا پسر 😐ميخواسم زود خريد كنم تا گرونتر نشده شوهرمم دوست داره بدونه زود كه چيه 🙃يعني دختر بود كه مشخص نشد؟!

منو و مامان و بابا اين ٩ماه رو با آرامش و سلامتي سپري كنيم🥰
عدد ان تی چن بود نمودار ازمایشت چه طوربود

ان تي١/٥ ولي آزمايش هنوز جواب نيومده تازه ديروز آزمايش دادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من اصلا نپرسیدم من خریدامو گذاشتم ایشالله برا عید 

قبل عيد بخر گرون تر ميشن منم نپرسيدم ولي دكتر خودش يهو گف روش هم كه اونطرفه ولي سوهرم دوسداشت بدونه 

Nt.1.69 بود it.۱.۸۹.اون یکی هم که انگلیسیش بلند ۴.۲۰ .ازمایشم دادن دکتر نگاه نکرد دیر جوابشو دادن عکس لودنمیشه بزارم اینجا خیالم راحت شه .سونو وازمایشت چن شد

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2714

دوهفته دیگه برو مشخصه تقریبا.‌الان که قطعی نبود. 

فعلا خریدهای مشترک رو انجام بده.‌مثلا لباسهای اسپورت سفید ساده. تخت و کمد رنگ سفید یا چوبی.سرویس کالسکه هم قهوه ای تیره یا مشکی ساده شیکه. دختر و پسر هم نداره. 

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
Nt.1.69 بود it.۱.۸۹.اون یکی هم که انگلیسیش بلند ۴.۲۰ .ازمایشم دادن دکتر نگاه نکرد دیر جوابشو دادن عک ...

سونو٢٣٠ تومن آزمايش هم ٥٠ تومن آزاد شد رو دفترچه نگرفت چون متخصص واسم ننوشته بود دفترچم نيرو مسلح

دوهفته دیگه برو مشخصه تقریبا.‌الان که قطعی نبود.  فعلا خریدهای مشترک رو انجام بده.‌مثلا لباسها ...

هووم مرسي 

سونو٢٣٠ تومن آزمايش هم ٥٠ تومن آزاد شد رو دفترچه نگرفت چون متخصص واسم ننوشته بود دفترچم نيرو مسلح

نه سونو ۲۸۰ ازمایش ۱۵۰با دفترچه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706