2410
2553
عنوان

عدد بتام به نظرتون کم رفته بالا؟؟

48 بازدید | 37 پست

سلام من روز ۲۲ ابان که روز موعدم بود بتا دادم عددش ۶۲ بود بعد از ۷۲ ساعت شد ۱۴۲ دکترم رفتم گفت خوبه ولی برای سونو زوده بهشون گفتم خارج رحمی نیست گفتن نه مناسب رفته بالا امروز بعد از ۵ روز دوباره از بتا دادم شده ۳۷۲ دکترم نیست باید تا شنبه صبر کنم به نظرم زیاد بالا نرفته خیلی میترسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه بابا چرا زیاد؟؟ خیلی خوبه که  هر ۲۴ ساعت دوبرابر میشه

هر ٤٨ ساعت بين ١.٦ تا ٢ برابر بايد بشه

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

نه عزیزم خوبه چرا میترسی بتا بالای۱۵۰۰بشه نی نی قلب داره. نزدیک هزارم دیگه ساک حاملگی تشکیل شده

پسرم إرمیا، ۹۹/۱/۹بدنیا اومد الهی شکر🤲خدا یا دخترم دیانا و پسرم اِرمیا به خودت سپردم 🍂
نه عزیزم خوبه چرا میترسی بتا بالای۱۵۰۰بشه نی نی قلب داره. نزدیک هزارم دیگه ساک حاملگی تشکیل شده

بتا روز ۲۸ 

یعنی فردای موعدم ۲۲۷ بود 

خوبه؟

ازمایشگاه میگفت کمه و مشکوک😕

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2714
نه فعلا درد خاصی ندارم لک بینی هم ندارم

نگران نباش اگه خدای نکرده درد شدید غیر قابل تحمل داشتی سریع برو اورژانس 

ولی بالا نرفتن درسته بتا یه احتماله واسه خارج رحمی

نه اینکه قطعا خارج رحمی باشه

سعی کن استرس نداشته باشی ایشالا که همه چیز نرماله 

و نی نی خوشگلتو به سلامتی بغل کنی

وااااا خوبه که واسه چی گفته مشکوک

باور کن رنج ازمایشگاه هفته ۴ رو نوشته ۷۴۰۰😑

بارداری اولم روز ۳۵ (۵ روز تاخیر)  بتام ۱۰۰ بود 

بعد الان میگن ۲۲۷ کمه😶

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه هااا منم هفته ۵ هستم..از شانس بدم دو روزه سرما خوردم.داروهم نمیتونم بخورم که..بگین چی بخورم‌انققد سرفه میزنم که تمام زیر شکمم و کمرم درد گرفته.خودمم لک بینی داشتم یکم استراحت بودم.انقد میترسم حالا.

نمیدونم چی بخورم؟

باور کن رنج ازمایشگاه هفته ۴ رو نوشته ۷۴۰۰😑 بارداری اولم روز ۳۵ (۵ روز تاخیر)  بتام ۱۰۰ بود&n ...

من دو روز قبل موعدم عدد بتام ۲۱۵ بود..۴۸ ساعت بعد که‌میشد روز موعدم ۶۰۵ شده بود😍

برا شماهم که انشالله درسته و مشکلی نداره عزیزم.

نگران نباش.

بچه هااا منم هفته ۵ هستم..از شانس بدم دو روزه سرما خوردم.داروهم نمیتونم بخورم که..بگین چی بخورم‌انقق ...

خب برو دکتر عزیزم بعضی دارو ها البته با تشخیص دکتر مشکلی ایجاد نمیکنه

سعی کن سوپ و مایعات بخوری

باور کن رنج ازمایشگاه هفته ۴ رو نوشته ۷۴۰۰😑 بارداری اولم روز ۳۵ (۵ روز تاخیر)  بتام ۱۰۰ بود&n ...

الکی میگن

خب معلوم نیست که جنین کی تشکیل شده

الکی استرس نداشته باش

72 ساعت دیگه بتات رو چک کن

برای باردار شدن سوالی داشتین اگه بتونم کمکتون میکنم
2706