2703
2553
کاری نمیشه کرد  دمنوش زعفرون بخور و رازیانه  ایشالا که سر موعد پریود میشی  ولی کلا ...

ماه بعد قرص میخورم. مرد بدی نیست فقط میگه نرو سرکار زیاد با رفیق نگرد. حساسه دیگه  

کاربر قدیمی ام.رمزمو فراموش کردم از اول ساختم  
ماه بعد قرص میخورم. مرد بدی نیست فقط میگه نرو سرکار زیاد با رفیق نگرد. حساسه دیگه    

فکر خوبیه 

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین بشین باهاش حرف بزن وگرنه بخواد این کارا رو بکنه هفته ای سه روز حدااقل باید منتظر حاملگی باشی 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
ببین بشین باهاش حرف بزن وگرنه بخواد این کارا رو بکنه هفته ای سه روز حدااقل باید منتظر حاملگی باشی&nb ...

قرص بخورم که دیگه نمیشم. حرف تو گوشش نمیره. فقط این ماه بگذره خیلی نگرانم

کاربر قدیمی ام.رمزمو فراموش کردم از اول ساختم  
2720
تو که مامایی باید بیمارستان  باشی  اصلن مگه وقت داری بیایی اینورا

چ حرف چرت و بی ربطی 

از کدوم قوطیت این چرند رو دراوردی

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
امروز روزه 15  پریودمه. 4 شب  پیش رابطه داشتم همسرم طبیعی جلوگیری کرد اما امروز بهم گفت با ...

عزیزم طبق اخرین تکست تا 120ساعت ینی ۵روز تمام شما میتونید اورژانسی بخوری واثر گذارباشه هرچند ک گلدن تایمشو از دست دادی ولی همین الان بخور 

بله احتمال بارداری هم برات وجود داره کاملا 

یک راه دیگ هم هست اینکه طی ۷روز از اخرین رابطه مشکوکت بری و ای یو دی مسی بزاری

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2714
سلام عزیزم  چون سوالتون خیلی خصوصی بود تاپیکتون بسته شد

پَع ني ني يااار دلم برات تنگ شده بووود

ميدونم شمام دلتون برا من تنگ شده بود و الان خيلي خوشحالين كه من ريپلايتون كردم😍😍😁😁😁

الان ني ني يار ميگه نه ضايع ميشم😑

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام نی نی یار من عکس خودمو دوستمو گذاشتم تو تاپیک الان پاک نمیشه چند روز اینترنت قطع بود میشه پاکش ...

مدال بدشانس ترین کاربر نی نی سایت ب شما تعلق میگیره.عاخه چرا عکس تو میزاری ک کلا نت رو قطع کنن؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
امروز روزه 15  پریودمه. 4 شب  پیش رابطه داشتم همسرم طبیعی جلوگیری کرد اما امروز بهم گفت با ...

نه اصلا احتمال بارداری نیست عزیزم چرا چون سرعتی که اسپرم در حالت عادی وار بدن میشه با حالتی که همسرتون به گفته شما با دست ورد کرده اصلا احتمالش یک در هزار هم نیست تازه در حالت عادی هم تخمک و اسپرم لقاح رو انجام نمیدن و بارداری اتفاق نمیوفته چه برسه به سرایط شما.

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706