2410
2553
عنوان

خانومایی که تو شور گذاشتن مهارت دارن میان یه دیقه

| مشاهده متن کامل بحث + 24 بازدید | 33 پست
اره آب رو بجوشون بزار خنک بشه بعد بریز روش

الان میرم  میارم   این کار میکنم مرسی 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره  تو این فکرم بودم اخه میترسم قبلی ها کپک بزنه😬

فک نکنم، مواد جدید تو با آب جوش در حد چند دقیقه حرارت بده تا زمان رسیدن شون مثل هم بشه بعد با قبلیا قاطیشون کن یه کوچولو هم سرکه بریز که کپک نزنه

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 
2456
سبزیجات نمک رو به خودشون میکشن و شوریش کم میشه اما اگه نشد اصلا توش آب نریز خراب میشه . موقع خوردن ی ...

الان یعنی نصف آبشو خالی کنم آب حوشیده  خنک شده بریزم خراب میشه؟ خیلی شوره اخه

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
2714
ممکن کپک بزنه این ریسک نکن .یه هفته دیگه صبر کن اگه شوریش کم نشد دیگه ولش کن .موقع خوردن تو اب سرد ب ...

باشه عزیزم ممنونم 

عزیزم هر وقت شور جا افتاد و خواستی استفاده کنی یه مقداریشو بریز داخل یه دبه کوچیک نصف اب شور بریز نصف اب جوشیده سرد و بذار یخچال نمکش متناسب میشه هر وقت این مقدار تموم شد باز برای بقیه اش هم همینکار کن 

محتاجم به دعا
عزیزم هر وقت شور جا افتاد و خواستی استفاده کنی یه مقداریشو بریز داخل یه دبه کوچیک نصف اب شور بریز نص ...

ممنون عزیز دلم 

آره عزیزم  شما برای عطرش چیا ریختی توش؟ آبشو ک عوض میکنی ی کم بی مزه میشه انگار

ترخون  و سیر و جعفری و مرزه   میریزیم عزیزم 

2706