2726

خانوما 

شور گذاشتیم  انگار نمکش زیاد شده  الان  راهی هست که   چیزی بزاریم  توش مثلا سیب زمینی ک برا غذا میزارن ک  خوب شه؟ 

اگ  نصف ابشو  خالی کنیم  دوباره آب بریزیم خراب میشه؟ 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سرکه بریزی بهتر نمیشه؟

نمیدونم یه  دبه بزرگم هست میترسم  خرابش کنم بدتر

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
مث شوره خیارشورو کلم داره

نمیشه یه کم موادشو بیشتر کنی؟ این طوری باید آب بیشتری بریزی غلظت نمکش میاد پایین 

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

منم پارسال گذاشتم خیلی شور شد  نصف ابش رو خالی کردم دوباره اب ریختم

البته اب جوشیده شده خنک بریز  اب از شیر نریز

خدایا به همه اونا که آرزوی مادر شدن دارن  یه نی نی ناز بده دخمل منم برام حفظ کن😍😍
منم پارسال گذاشتم خیلی شور شد  نصف ابش رو خالی کردم دوباره اب ریختم البته اب جوشیده شده خنک بر ...

عه خوب شد؟ ابو بجوشونم بریزم   روش

نمیشه یه کم موادشو بیشتر کنی؟ این طوری باید آب بیشتری بریزی غلظت نمکش میاد پایین 

اره  تو این فکرم بودم اخه میترسم قبلی ها کپک بزنه😬

2706