2703
2553
عنوان

بدبختی این روز هام

| مشاهده متن کامل بحث + 67 بازدید | 53 پست
عزیزم منم دوتا بچه شیر به شیر دارم  دومی ناخواسته بود حتما برو آیودی بزار  من خودم گذاش ...

منم دومی خدا خواسته بود 😞

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 
منم دوتا سقط داشتم احساس گناه داشتن خوبه یعنی قلبت هنوز زنده س و یه ترسی از خدا توی وجودته ولی گاهی ...

سقطت بعدش عذاب وجدان نداشت منم که دارم خودمو نابود میکنم 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سقطت بعدش عذاب وجدان نداشت منم که دارم خودمو نابود میکنم 

اون ک تموم شد رفت الان از لحاظ جسمی خیلی ضعیف شدم اصلا داغون شدم، شما هم اشتباه میکنی ناراحتی اعصاب میگیری همه زندگیت به فنا میره 

اون ک تموم شد رفت الان از لحاظ جسمی خیلی ضعیف شدم اصلا داغون شدم، شما هم اشتباه میکنی ناراحتی اعصاب ...

سرترالین میخوردم خودمو نابود کردم الان ولش کردم پدرم در اومده 

2456
اون ک تموم شد رفت الان از لحاظ جسمی خیلی ضعیف شدم اصلا داغون شدم، شما هم اشتباه میکنی ناراحتی اعصاب ...

روانشناس ها میگن مریضی 

استارتر دوتا نکته. اول اینکه کاریه که به نظر خودت تصمیم درستی بوده. خواهر من دوتا سقط عمدی داشت هیچیش هم نشده بچه اش هم سالمه خدا هم بخشنده تر از اینه که منتظر باشه شما خطا کنی بزنه پدرت رو دربیاره. از ذات مهربان خدا دور هست که بچه شما رو بخاطر گناه شما مجازات کنه. کفر هست اگر به عدل خدا شک کنی و خدا ناعادل نیست که یه بچه بیگناه شما رو آزار بده 

دوم اینکه سرترالین دوهفته اول اینجوریه بعدش انقدر حالت خوب میشه خدا میدونه. دوهفته طول میکشه تا بدنت بهش عادت کنه پس مطلقا فاصله ننداز شروع کن طبق دستور خوردن چندروز اول گل گاو زبان و گلاب بخور و هی سعی کن ریلکس کنی 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
عزیزم منم دوتا بچه شیر به شیر دارم  دومی ناخواسته بود حتما برو آیودی بزار  من خودم گذاش ...

دوست من با آی یودی حامله شد 

2714
خودشون مریضن، به منم نوروتیلیپتیلین 10 داده بودن روانی شدم گذاشتم کنار به هر سختی بود 

نگید این حرف رو  همسر من تقریبا 6 ساله داروی اعصاب میخوره و واقعا واقعا خیلی از مشکلات روحیش حل شد. دقیقا همین سرترالین هم میخوره  این خانم قطعا افسردگی و اضطراب پنهان داشته که اینجور بیماران به دنبال بهانه برای اضطراب و غصه هستند. این دارو کاملا روند زندگی شوهرم رو عوض کرد. دکتر روانشناس مرض نداره دارو بده 

استارتر دوتا نکته. اول اینکه کاریه که به نظر خودت تصمیم درستی بوده. خواهر من دوتا سقط عمدی داشت هیچی ...

بعدا قطع کردنش سخته خب 

بعدا قطع کردنش سخته خب 

خیر. شوهر من با دوتا قرص 100 شروع کرد. شوک عصبی داشت. بخاطر اون رفت دکتر. الان روزی نصف قرص 50 میخوره اونم قطع کرده بود یه اتفاق وحشتناک تو خانواده اش افتاد که حالش داشت بد میشد دوباره قرص خورد 

اینم بگم بعد یه مدت تازه چشمهات باز میشه تو زندگی. خدا شاهده شوهر من یکسال بعد شروع داروها تعصبات الکیشو گذاشت کنار خشونتش به شدت محدود شده قبلا پشت فرمون راه به راه دعوا میکرد که خیلی کم شده. درسش رو ادامه داد. منطقی تر شده. تو بحرانها بهتر تصمیم میگیره یکماه پیش تو خانواده اش یک فاجعه رخ داد که من گفتم شوهرم نابود میشه ولی خیلی منطقی برخورد کرد

خیر. شوهر من با دوتا قرص 100 شروع کرد. شوک عصبی داشت. بخاطر اون رفت دکتر. الان روزی نصف قرص 50 میخور ...

من افسرده و شوک عصبی نداشتم فقط یکم حس عذاب وجدان داشتم 

عزیزم تقدیرت همین بوده که اون بچه رو با دستای خودت سقط کنی اگه خدا نمیخاست سقط نمیشد هر کاری میکردی...نمیگم کارت درست بوده ولی مطمئن باش صلاحت همین بوده که اتفاق افتاده...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
من افسرده و شوک عصبی نداشتم فقط یکم حس عذاب وجدان داشتم 

اینکه عذاب وجدان شما رو به مرحله ای رسونده که ترس داری و به صدنفر مراجعه کردی نشون میده نیاز به حمایت داری. بنظرم با یک روانشناس حرف بزن یا روانکاوی بهت توصیه میکنه یا داروهات رو تایید میکنه

2706