2726
عنوان

بدبختی این روز هام

| مشاهده متن کامل بحث + 67 بازدید | 53 پست
چرا سقط کردی؟؟

شیطون گولم زد 

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا بچه داری عقلی کردی سقط کردی با این وضعیت خیلی خوب کردی الان برای چی ناراحتی 

میترسم خدا اینا رو هم بگیره دست بردم در تقدریرم

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

خواهر من

منم یه سقط عمدی داشتم بخدا تو این مملکت اون بچه بدنیا بیاد باید توبه کنی

دوتا بچه دارم امسال برا سال تحصیلی باشوهرم به گریه افتادیم دوماه تموم حقوق ندادن 

تازه تهدیدم میکنن

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
2728
خواهر من منم یه سقط عمدی داشتم بخدا تو این مملکت اون بچه بدنیا بیاد باید توبه کنی دوتا بچه دارم ام ...

کی سقط کردی 

عزیزم دیگ با فکر کردن چیزی عوض نمیشه.فقط با این فکر ها خودت رو داغون میکنی و در حق اون دوتا بچه ای ک داری و شوهرت ظلم میکنی.

ب فکر خانوادت بودی ک همچین تصمیمی گرفتی حالا هم ب فکر اونا باش.با این حالی ک داری هم خودت رو زجر میدی هم اونا رو.خدا هم این رو دوست نداره

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
دوسال پیش

چوب خدا رو نخوردی ؟من که همش دست و دلم میلرزه

چوب خدا رو نخوردی ؟من که همش دست و دلم میلرزه

عزیزم وقتی بهش فکر می‌کنی خیلی زیاد چوبشو میخوری

ولی واقعا من نه اقتصادی موقعیتش داشتم نه حوصله داشتم

شماهم حتما دلیل داشتی برای سقطش

خودتو آزاد کن فکر نکن پیاده روی کن

فقط خودت اذیت میشی

قرآن بخوان خیلی آرامش میگیری

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم
عزیزم وقتی بهش فکر می‌کنی خیلی زیاد چوبشو میخوری ولی واقعا من نه اقتصادی موقعیتش داشتم نه حوصله داش ...

منم از نظر اقتصادی نمیتونستم دوتا هم کوچک شیر به شیر دارم اما فکرش کشت منو

منم از نظر اقتصادی نمیتونستم دوتا هم کوچک شیر به شیر دارم اما فکرش کشت منو

اینجوری فکر کنی که ازبین میری

به بچه هات فکر کن

به شوهرت بگو باهات خیلی حرف بزنه نوازشت کنه

باید به مردا بگی هواتو داشته باشن

منم دوتا سقط داشتم احساس گناه داشتن خوبه یعنی قلبت هنوز زنده س و یه ترسی از خدا توی وجودته ولی گاهی واقعا شرایطش نیست و خدا به همه چیز اگاهه اگر همون بچه بمونه و توی سختی بزرگ بشه سخت تره، هم برای خودش هم شما

2706