2737
2734
عنوان

زدن بی بی چک

122 بازدید | 63 پست

سلام خانوما من تاریخ اخرین پریودم ۲ابان بوده باید ۲۶ابان دوباره میشدم که نشدم یبار بی بی چک زدم بعد حدود یکساعت مثبت شد فردا اول صبح زدم منفی بود الان من موعدمو باید ۲آذر حساب کنم یا ۲۶ابان دوره هام ۲۴ روزه س

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سلام

نمیخوام ناامیدت کنم اما احتمال زیاد منفیه، نیازی به ازمایش نیست

۳-۴ روز دیگه اگه بی بی چک مثبت شد برو ازمایش، بی بی چک کمتر از ده ثانیه باید دو خط شه، اگه نشد امیدوار نشو به بارداری، من یک سال درگیر همین یک ساعت بعد مثبت شدن بی بی چک بودم، هر ماه الکی میرفتم ازمایشگاه و منفی بود، ماهی که مثبت شد بی بی چک کمتر از یک دقیقه دو خط شد روز ۲۶ سیکلم

سلام نمیخوام ناامیدت کنم اما احتمال زیاد منفیه، نیازی به ازمایش نیست ۳-۴ روز دیگه اگه بی بی چک مثب ...

چرااخه بعد یکساعت مثبت میشه تاحالا برام پیش نیومده اینجوری منفی کاذب شنیدم ولی مثبت کاذب نه خودمم شنیدم زیر ده دیقه باید خط بیوفته 

عزیزم انشال.. ک بارداری

ولی اون ک یک ساعت بعد مثبت شده اعتباری بهش نیست 

شما صبر کن دوم ابان باز بزن اگر پری نیومد یک هفته باز صبر کن

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
2706