2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزيزم خوبين ؟  هزينه يه مهد معمولي دولتي تو دانمارك ماهي چقدره ؟

سلام عزیزم ممنون شما خوبین مهدها همه زیر نظر کمون و دولتی هستن 

تا دو سال و نه ماهی ۳۸۰۰ کرون

بعد اون ۱۸۰۰ کرون 

مثل ایران نیست که شخص مهد کودک بزنه و باید براش توی waiting list باشین و چند ماهی طول میکشه نوبتتون ...

ممنون خيلي لطف كرديد

برا همه همين مبلغه ؟ 

چون ما با ويزايي كه داريم نميتونيم هيچ كمكي از دولت بگيريم تا زمان قراردادو كار 

برا ماها گرونتر نميشه؟

ممنون خيلي لطف كرديد برا همه همين مبلغه ؟  چون ما با ويزايي كه داريم نميتونيم هيچ كمكي از دول ...

نه ربطی به کمک نداره شما هم عین بقیه هستید . برای همه همین قیمته تازه شما چون شغل ندارید ماهی ممکنه تا ۵۰۰ کرون هم کمتر بدید . و یه رقمی مثل ماهی ۸۰۰ ۹۰۰ کرونم  بنفیته بچتونه که دریافت میکنید و تا حدی هزینه مهدو کاور میکنه .

سلام عزیزم تاپیکو خوندم فهمیدم برنامه نویس هستی.

من کلاس زبان میرم و زبانم خوبه میخوام برنامه نویسی شروع کنم هم اندروید هم بازی سازی... از کجا شروع کنم؟تو یک شهر کوچیک هستم که همه ی کلاس هارو نداره . میتونم با سی دی های اموزشی شروع کنم؟ یا توی گروه با مربی بهتر پیش میره؟لطفا راهنیم کن

1-طرف تو امضاش به صورت محسوس و نامحسوس کل نینییسایتی هارو به فش و توهین و تحقیر بسته بعد نوشته چقد بیفرهنگید خبببب قشنگگگگ خودت اگه بافرهنگ بودی که تو امضات فحش نبود                  2-خداوکیلی کیی مثل من این کاربری هشتمشه ؟ با دوتا خط خودم با دوتا ایمیلم با سه تا از خط های فادرم با خط مامیم ثبت نام کردم این خطو مسجد رایگان داد .بیینم کی این میترکه!!!  (ولی نترکونین این خط تبرکه اون دنیا باس جواب بدین)                                        4-کلام اخررممم اینه که بابا خدا بمون عقل و درک داده که ازش استفاده کنیم به هرچی میخوایم شک کنیم و تجزیه و تحلیل و تفسیرش کنیم اگه قرار بود برامون دیکته کنه که بمون عقل نمیداد... !                                            
2706