2726
عنوان

ی دوست عزیز اخرزمانی بیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 42 پست
ن عزیزمن خدانکنه دلت میاد بچت دست کسی دیگه بزرگ شه؟؟؟ازهمه مهمتراینکه قبولی داری ومطمینا انقدرامشکلی ...

اون قسمتش که گفتی خرجمو خودم بدم جدی بود؟ترکیه که انقدر داغونه هزینه بچه هامو.میده .یعنی بیام المان من چجوری کار کنم؟حقوق نمیدن؟چهارتا بچه دارم من بدبخت

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
اون قسمتش که گفتی خرجمو خودم بدم جدی بود؟ترکیه که انقدر داغونه هزینه بچه هامو.میده .یعنی بیام المان ...

کمک دولتی نگیری 

کار سفید تمام وقت داشته باشی و مالیات بدی

کلاس پولیتیک رو گذرونده باشی

مدرک ب 1 رو داشته باشی

تا وقتی از دولت کمک بگیری بابت حقوق یا حتی خونه  (بابت سرکار نرفتن یا کار کردن و درآمد پایین) پاس قرمز نمیدن 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون قسمتش که گفتی خرجمو خودم بدم جدی بود؟ترکیه که انقدر داغونه هزینه بچه هامو.میده .یعنی بیام المان ...

ن خواهر نترس منظورم برای زمانی هست ک کلا شهروندی کشورالمان وپاسپورت قرمز المانی بخوای بگیری اونم بعد ۶تا ۸سال اونم خودت بخوای اقدام میکنی 

وگرنه بهت حقوق بازنشستگی میدن ولی خب هرطور باشه کم کم نهایتش ۷یا۸سال زندگی کنی زبانش بلد میشی کورس میری وبهت حقوق میدن ولی زبان بلد شدی دوستداشتی بری سرکار وحقوقت خوب بود کم کم حقوق خودت قطع میشه چون خودت درامد داری ولی ازبچه هاتو میدن ،،،متوجه منظورم شدی؟؟؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
کمک دولتی نگیری  کار سفید تمام وقت داشته باشی و مالیات بدی کلاس پولیتیک رو گذرونده باشی مدرک ...

ای مامان مرکل نامرد.من با بچه چجوری برم سرکار؟خاهرم هفت سالی هست اونجاس .یدونه بچه داره میگفت نفری سیصد یورو کمک میدن بهشون.نمیدونم یواشکی کار میکنن یا قانونی.گولم زدن .من ترکیه م.بخاطر بچه هام هزار پونصد لیره میگیرم.البته محصل دارم کمک تحصیلی هستش و خورد خوراک و لباس.کرایه خونه و قبض هم خودم پرداخت میکنم

2728
ن خواهر نترس منظورم برای زمانی هست ک کلا شهروندی کشورالمان وپاسپورت قرمز المانی بخوای بگیری اونم بعد ...

نزدیک بود سکته کنم.ی انفارکتوس رد کردم.خداخیرت بده توضیح دادی داشتم نیمه جون میشدم.گفتم انقدر خودمو پاره پوره کردم واسه مصاحبه و بقیه مراحل ای دل غافل ازینجا میرم بدون حقوق بابچه هام چ خاکی تو سرم کنم

کمک دولتی نگیری  کار سفید تمام وقت داشته باشی و مالیات بدی کلاس پولیتیک رو گذرونده باشی مدرک ...

مرسی واسه توضیحاتت دوستم.اسم کاربریت دک و دهنم پر اب کرد اخ من غش کردم

نزدیک بود سکته کنم.ی انفارکتوس رد کردم.خداخیرت بده توضیح دادی داشتم نیمه جون میشدم.گفتم انقدر خودمو ...

نترس عزیزم کسی مجبورت نمیکنه بری سرکار بهت حقوق میدن تا زبان یاد بگیری به بچه هاتم همینطور انشالله برسی اینجا حالت خوب خوب میشه 

انشالله برای اینده ک چندین سال اینجا زندگی کنی وخواستی پاسپورتی بگیری ک خود المانیا دارن وشهروندی اینجا بگیری لازمه حداقل خرجی خودتو بدی وازبابت زبان 

مدرک B1رو گرفته باشی و.....من اینارو گفتم برات عزیز

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
توکل به خدا زودتر بتونی به کشور مقصدت برسی . به آقایون مجرد ظاهرا دیر پناهندگی میدن درسته ؟ من یه آش ...

ظاهرا اینطوره البته ب کیس هم بستگی داره 

ای مامان مرکل نامرد.من با بچه چجوری برم سرکار؟خاهرم هفت سالی هست اونجاس .یدونه بچه داره میگفت نفری س ...

بچه از دو سالگی برابر با ساعت کاری شما میره مهدکودک 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد