2726
عنوان

ی دوست عزیز اخرزمانی بیاد کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 1032 بازدید | 42 پست
مخوا ی قاچاقی بیای ؟؟؟توکه میگی قبولی داره چطور؟؟؟

با فبولی مگه ادم قاچاق میاد عزیزم؟ من دوسال پیش قاچاق اومدم ترکیه .یو انی شدم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
چطوری تو ترکیه از آلمان جواب گرفتی مگه ممکنه😶بعد جواب داشته باشی نیازی به اجازه اردوغان نداری 

تو مطمئنی المان زندگی میکنی؟ببین ترکیه میری خودتو معرفی میکنی ب یو ان کیس میدی وقتی قبولی میگیری پروندت میره واسه پنج تا کشور هرکدوم ببینن بخونن اوکی بدن ورت میدارن.من چون درجه یک المان داشتم پروندم رفت واسه سفارت المان.بهش میگن تعیین کشوری.بعد قبولی کشوری تا هفت ماه باید منتظر بشینی تا باخرج کشور میزبان بری.منم نشستم مثل بز منتظر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امضات چه دلگیره😔 بارداری واقعن؟

ی دختر داشتم با چشمای درشت و موهای مشکی.دخترم رفت بهشت امضام مال اونه.اره عزیزم ی جوجو دارم توراه

تو مطمئنی المان زندگی میکنی؟ببین ترکیه میری خودتو معرفی میکنی ب یو ان کیس میدی وقتی قبولی میگیری پرو ...

من کی گفتم آلمان زندگی می‌کنم 😥

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2728
اها قبولی المان رو ازترکیه گرفتی؟؟؟؟؟چراهوایی نمیای

اره عزیزم.اومدن من دست خودم نیست باید بشینم واسم پاسپورت صادر بشه فکرکنم پاسپورت قرمز المانو میدن لینو مطمئن نیستم.اینکه چرا نمیام چون الان حاملم بچم ترکیه ای هستش بید صبرکنم بعد تولدش ببینم اجازه خروج بهش  میدن یا ن 

من کی گفتم آلمان زندگی می‌کنم 😥

بابا اشتباه ریپلای کردم .گیجم خاهر گیج.انقدر گریه کردم صورت شکل بدمجون دلمه ای شده چشام چپ میبینه

بابا اشتباه ریپلای کردم .گیجم خاهر گیج.انقدر گریه کردم صورت شکل بدمجون دلمه ای شده چشام چپ میبینه

گریه برای چی 

انشالا خدا کمکت کنه و بهترین رو سر راهت بزاره

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
گریه برای چی  انشالا خدا کمکت کنه و بهترین رو سر راهت بزاره

دم زاییدنمه.تنهام .اینجاهیچ کس ندارم زمستونش وحشتناکه سرده.موندم نوزاد چجوری نگه دارم .از بی کسی گریه میکنم از تنهایی

دم زاییدنمه.تنهام .اینجاهیچ کس ندارم زمستونش وحشتناکه سرده.موندم نوزاد چجوری نگه دارم .از بی کسی گری ...

شوهرت کجاست تنهایی که خییییلی سخته

عاشق‌ِ ِآرامش ِ إسمتَم خُـــ ــــدا.......
اره عزیزم.اومدن من دست خودم نیست باید بشینم واسم پاسپورت صادر بشه فکرکنم پاسپورت قرمز المانو میدن لی ...

عزیزم پاس قرمز رو بعد از چندین سال زندگی به مهاجر میدن درسته شما هم قبول شدین ولی فکرنکنم پاس قرمز بدن شاید آبی بدن بهتون من پناهندگی چند سال پیش اومدم اینجا هرکسی قبولی میگیره پاس قرمز نمیدن پاس ابی سه ساله میدن ویا قبولی یکساله دارن باید برای گرفتن پاس قرمز شرایط داشته باشی یعنی نهایتش B1رو خونده باشی یا خودت هزینه زندگیتو بدی گلم ،،،،انشالله زودتر کارهاتون درست بشه 💝

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
دم زاییدنمه.تنهام .اینجاهیچ کس ندارم زمستونش وحشتناکه سرده.موندم نوزاد چجوری نگه دارم .از بی کسی گری ...

عزیز دلم حتما افسردگی گرفتی ،واینکه الان بارداری وگرنه شاید تا حالا میامدی المان ،انشالله بعد زایمانت هرجور شده پیگیری کن وبگو ترکیه اذیتی و....حتی لازم شد یه نامه بفرست سفارت آلمان درخواست بده ک بیایی 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
عزیزم پاس قرمز رو بعد از چندین سال زندگی به مهاجر میدن درسته شما هم قبول شدین ولی فکرنکنم پاس قرمز ب ...

حتما اشتباه گفتم ابیه.امیدوارم زودتر چشمم روشن بشه ب دیدن این پاسپورت خخخخ.هروقت بگیرم خبر میدم جانم

عزیز دلم حتما افسردگی گرفتی ،واینکه الان بارداری وگرنه شاید تا حالا میامدی المان ،انشالله بعد زایمان ...

بچه تورکه میگن باید تکلیفش معلوم شه.افسردگی که نمیدونم دارم یا ن ولی گاهی دعا میکنم وقت زایمان بمیرم

بچه تورکه میگن باید تکلیفش معلوم شه.افسردگی که نمیدونم دارم یا ن ولی گاهی دعا میکنم وقت زایمان بمیرم

ن عزیزمن خدانکنه دلت میاد بچت دست کسی دیگه بزرگ شه؟؟؟ازهمه مهمتراینکه قبولی داری ومطمینا انقدرامشکلی پیش نمیاد ازبابت امدنت انشالله بعد زایمان کارهات درست بشه گلم حتما بهم خبرشو بده 💝😘

2706