2726
عنوان

ی دوست عزیز اخرزمانی بیاد کمک

1032 بازدید | 42 پست

این نرم افزار پینگل و کجای دلم جا بدم نمیتونم زنگ بزنم.چهارنفری که از انفجار جون بدر بردین بیاین کمک😂😂😂

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم شما قاچاقی رفتی اروپا ؟

مگه استارتر اروپاست؟

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
گفت غربت نمیدونم کدوم قاره هس 🥴

بعضیا از شمال به جنوب ایران عروس میشن میگن تو غربتیم یعنی اینجا کسی نداریم ازاین بابت گفتم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
 مگه استارتر اروپاست؟

اروپا کجابود خاهر من.ترکیه م.بوخودا هنوز قسمت اروپایی ترکیه رو هم ندیدم چ برسه ب خود قاره اروپا

اروپا کجابود خاهر من.ترکیه م.بوخودا هنوز قسمت اروپایی ترکیه رو هم ندیدم چ برسه ب خود قاره اروپا

میخوای بیایی اروپا یا همونجا زندگی میکنی؟؟چرانرفتی ترکیه خیلی شهرقشنگیه

میخوای بیایی اروپا یا همونجا زندگی میکنی؟؟چرانرفتی ترکیه خیلی شهرقشنگیه

من قبولی المانو گرفتم.نشستم مثل بز تو صف انتظارم.یو انی هستم فعلا که اردوغان جونم قاتی کرده ی بار میگه مرزارو باز میکنم هری.ی بار میگه بمونین زندگی کنین

من قبولی المانو گرفتم.نشستم مثل بز تو صف انتظارم.یو انی هستم فعلا که اردوغان جونم قاتی کرده ی بار می ...

مخوا ی قاچاقی بیای ؟؟؟توکه میگی قبولی داره چطور؟؟؟

اها قبولی المان رو ازترکیه گرفتی؟؟؟؟؟چراهوایی نمیای

من قبولی المانو گرفتم.نشستم مثل بز تو صف انتظارم.یو انی هستم فعلا که اردوغان جونم قاتی کرده ی بار می ...

چطوری تو ترکیه از آلمان جواب گرفتی مگه ممکنه😶بعد جواب داشته باشی نیازی به اجازه اردوغان نداری 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706