2737
2734
عنوان

خواستم تشكر كنم از همتون😭♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 5526 بازدید | 59 پست
😢😢😢😢از خواندن پستت منم گریه ام گرفت 😢😢 خدا همه خانواده ها  رو سالم نگه داره

مرسي قربونت برم بخدا افتضاح بود اين چن روز حالم 

باردارم ٢ قلو 

٣ تا بچه دارم 

كمرم گرفته بود بيمارستان بودم 

اونجا خبرارو ميخوندم زجه ميزدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم خودتو بيشتر از اين اذيت نكن  منم خيلي اوضاعم داغون بود اين دوروز  فك كن ٣ تا بچه د ...

اخ که درد منم همینه.بچه دارم .توراهیمم نزدیک اومدنشه اخه مریضم دکتر گفت تا سی شش با سزارین درمیاره من لح میکنم هی راه میرم بلکه طبیعی زایمان کنم.خودت که غربتی میدونی سوخت و برق چقدر گرونه.گاز که نمیتونم استفاده کنم برق وحشتناکه.موندم تو سرما میگم با بچه هام چیکارکنم بااین چیکار کنم.چجوری زایمان کنم.مادرم ایرانه بقیه المانن.یعنی هیچ تمرکزی ندارم فقط شانسم مدرسه هارو هفت روز تعطیل کردن با شنبه یکشنبه جمعش نه روز تعطیله من چپوندم بچه هارو تو اتاق از سرما

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2731
مرسي قربونت برم بخدا افتضاح بود اين چن روز حالم  باردارم ٢ قلو  ٣ تا بچه دارم  كمر ...

وای اون بچه ها گناه دارن بهشون استرس بدی بدنیا بیان ارامش ندارن خیلی اذیت میشی تمام طول عمرشونم ناخوادگاه پر از استرسن سعی کن از این خبرها دور باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
اخ که درد منم همینه.بچه دارم .توراهیمم نزدیک اومدنشه اخه مریضم دکتر گفت تا سی شش با سزارین درمیاره م ...

واي الهي عزيزم انشالله همه چي درست ميشه 

منم فردا مجبورم برم مطبو باز كنم 

١ روز فقط كافيه تعطيل باشه مطب ، ديگه هيشكي نمياد تا ٢ سال!!!!!!!!!! 

كمرم افتضاح شددددده افتضااااح

2738
شما هم ۵ تا بچه داری؟ استارترم ۵ تا بچه داره؟ من شما دو تا رو قاطی کردم با هم 

من سه تا دارم با توراهی میشه چهارتا.البته پارسال دخترمو عمدا کشتن ب اسم خطای پزشکی جمش کردن .ورگرنه مال منم میشد پنج تا.واسه همینه دلم خونه از دنیا گله دارم

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
😂😂😂😂♥️♥️♥️من ٣ تا دارم  ٢ تا ام تو راهي دارم  شما چي ؟

نه از این جراتا ندارم من بچه ام بزرگه دیگه پنج تا شهامت خاصی میخواد که من ندارم 😁

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
نه از این جراتا ندارم من بچه ام بزرگه دیگه پنج تا شهامت خاصی میخواد که من ندارم 😁

الهي عزيزم😂😂😂😂😂♥️♥️♥️ديگه از ٢ تا كه رد ميشه آدم بي تفاوتي خاصي ميگيره🤣🤣🤣🤣

2706