1464
1411

اگه دنبال قیمت کامپوزیت هستین 

یه سر به ما بزنید

از کجای ترکیه هستی عزیزم

وان.بنام خدا داریم یخ میزنیم.وحشتناک سرده.استامبول چخبر؟هوا چطوره

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
وان.بنام خدا داریم یخ میزنیم.وحشتناک سرده.استامبول چخبر؟هوا چطوره

الهی عزیزم 

اینجا هوا خیلی عجیبه انگار تابستونه 

اصلا خبری از بارون و سرما نیست راستی من تاحالا وان نیومدم

الناز هستم از استانبول پیجم اینستام elnaztaran1 
1436
الهی عزیزم  اینجا هوا خیلی عجیبه انگار تابستونه  اصلا خبری از بارون و سرما نیست راستی من ...

وان هواش خیلی بیخوده افتابه ی ساعت یعد بارون.یعنی از تابستون یعو میریم تو زمستون😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وان هواش خیلی بیخوده افتابه ی ساعت یعد بارون.یعنی از تابستون یعو میریم تو زمستون😂

من عاشق بارونم

کلا استانبولم همینطوره مثلا هواشناسی میگه فردا می‌خواد بارون بباره و فرداش میبینی هوا کاملا آفتابیه 

الناز هستم از استانبول پیجم اینستام elnaztaran1 
من عاشق بارونم کلا استانبولم همینطوره مثلا هواشناسی میگه فردا می‌خواد بارون بباره و فرداش میبی ...

جدی؟خونت کوموری هستش یا دوال گاز؟وان خیلی کوچیکه .هواش بیشتر شبیهه ایرانه البته شبیه ارومیه تبریز

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8

خدایا من دلم شور میزنه واسه بابام اینا اخه چقد استرس. استرس واسم خوب نیست خدا لعنتتون کنههههههههههههههههههههههه

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
1474
من ایرانم، الان شنیدم واتساب و اینستا وصل شده ، خبرگزاری دولت گفته

خودت امتحان کن ببین راسته

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم