1507
1411
عنوان

تا کی میخواد قطع بمونه؟؟؟

156 بازدید | 19 پست

دلم داره میپوکه

مامانم رو میخوام

متنفرم ازشون ،خدایاااااا دلم دلم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

منم با مامانم اینا صحبت نکردم از دیروز اما مامانم دیروز از خط عادی بهم زنگ زد که نگران نباشم و امروز صبحم بهم مسیج داد اما اینترنت نه 

بعضی ها در اعماق نا آگاهیهایشان توهم دانایی دارند
منم با مامانم اینا صحبت نکردم از دیروز اما مامانم دیروز از خط عادی بهم زنگ زد که نگران نباشم و امروز ...

خیلی اعصابم بهم ریخته خیلییییی خیلییییی

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473
حق داری خوب بهشون زنگ بزن 

نمیدونم چرا تلفنشونم نمیگیره

داداشم هم هر چقدر از خونه خودش زنگ میزنه موفق نشده صحبت کنه باهاشون  

نمیدونم چرا تلفنشونم نمیگیره داداشم هم هر چقدر از خونه خودش زنگ میزنه موفق نشده صحبت کنه باهاشون &n ...

هممممم شاید نزدیک جایین ایرانسل اگر دارن زنگ بزنید فکر کنم بهتر باشه نگران نباشید ولی امیدوارم زودتر خودشون بهتون زنگ بزنن تا خیالتوت راحت بشه

بعضی ها در اعماق نا آگاهیهایشان توهم دانایی دارند
1334

بچه ها منم خیلی دلتنگ شدم اصلا خطشون انلاین نیس با این تازه بسته گرفتن نمیشه پیام وزنگ زد اوناهم همینطور من ایرانم نیستم دلگرمیم به همین تماس اینترنتی و...بود اونم قطعه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  الهی که دختر دایی ام به آرزوش برسه ویه نی نی توپولی قسمتش بشه 😇💝 درخواست دوستی قبول نمیکم 
1474
مگه تلفن هام قطعه؟!🙄😔

نه تلفنا وصله

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

منم نمیتونستم با موبایلم بهشون زنگ بزنم. با اسکایپ زنگ زدم. تلفناشون قطع نیست و جالبه که اونا میتونن به من زنگ بزنن ولی من نه.

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که مامانم از وقتی اینترنت سرعتش کم شد بهم گفت نگران نشو اگه جواب ندادم حالا وصل شده؟

نه عزیزم وصل نشده

ولی مستقیم باهاشون حرف زدم

1508