2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوناخودشون به اندازه کل تهران قیمت دارن عامو

دیگه چونه نزن 😂

کامرانیه و یوسف آباد مال تو😎

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2720
2714
چرا پس ما چی هستیم نی نی سایتو فتح کردیم بقیه رو زندانی کردیم . نی نی یارها هم گروگان هستن

من جای خانم تهرانی مدیریت میکنم موقت😎

احترامم واجبه 😀

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
چرا پس ما چی هستیم نی نی سایتو فتح کردیم بقیه رو زندانی کردیم . نی نی یارها هم گروگان هستن

😂 شماها که فرمانروا هستین پس لشکراتون کجان اینجوری میخواین برین واسه فتح؟؟؟ یه مشاور مثه من میخواین خلاصه 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
😂 شماها که فرمانروا هستین پس لشکراتون کجان اینجوری میخواین برین واسه فتح؟؟؟ یه مشاور مثه من میخواین ...

بابا غنائم جنگی هم تقسیم کردیم 

بخش کویری مونده مال شما😁

بابا غنائم جنگی هم تقسیم کردیم  بخش کویری مونده مال شما😁

کویر و بدین به م. ا که میگفت برین کویرارو آباد کنین بگیرینش😃😃😃 من کیش دوست دارم اونو میخوام 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
کویر و بدین به م. ا که میگفت برین کویرارو آباد کنین بگیرینش😃😃😃 من کیش دوست دارم اونو میخوام 

زنبیل گذاشتن😀

2706