2737
2739
نهار چی دارید ؟؟؟ 😀

آبگوشت دوست دختر دوستم پخته منم دعوتم😊

شام هم سوپ مرغ رژیمی دارم این چند روزه ناپرهیزی زیاد داشتم تا یلدا باید 5 کیلو کم کنم😐

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
وای چه بده اینترنت نیست من از خانوادم بی خبرم😣

تلفن ندارین؟

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم ایران نیستم واسه اینه هستیم 

عه پس جمع اونور آبیا جمعه😉

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

روز تعطیلی حوصلم سر رفته .اینستا و تلگرام و و اینجا سوت و کور هست .

از خانواده هم که بی خبرم

یه غم و دلشوره بدی ته دلم دارم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2738
منم برنج گذاشتم الان فیلم برنجای پلاستیکی رو دیدم حالم بده اینجا رو بریزم دور اخه پول دادم 😣

برنج هندی بود ؟ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

ما ناهار هویج پلو داریم .شب هم مهمونی دعوتیم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2706