1507
1520
چرا پس ما چی هستیم نی نی سایتو فتح کردیم بقیه رو زندانی کردیم . نی نی یارها هم گروگان هستن

😂 شماها که فرمانروا هستین پس لشکراتون کجان اینجوری میخواین برین واسه فتح؟؟؟ یه مشاور مثه من میخواین خلاصه 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 
😂 شماها که فرمانروا هستین پس لشکراتون کجان اینجوری میخواین برین واسه فتح؟؟؟ یه مشاور مثه من میخواین ...

بابا غنائم جنگی هم تقسیم کردیم 

بخش کویری مونده مال شما😁

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بابا غنائم جنگی هم تقسیم کردیم  بخش کویری مونده مال شما😁

کویر و بدین به م. ا که میگفت برین کویرارو آباد کنین بگیرینش😃😃😃 من کیش دوست دارم اونو میخوام 

ریپلای رو بیشتر از لایک دوست دارم 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

کویر و بدین به م. ا که میگفت برین کویرارو آباد کنین بگیرینش😃😃😃 من کیش دوست دارم اونو میخوام 

زنبیل گذاشتن😀

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
1475
1334
1396

کار به کجا کشیده این تاپیک با ۳۰۴ بازدید شده پر بازدید😐

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

مادربزرگم فوت شده نمیتونم زنگ بزنم بابا مینا 😭😔😭😔😔😔😔😔😔

من ام اس دارم اما قراره تا آخر عمر مثل یه ادم عادی زندگی کنم راه برم ببینم بشنوم حرف بزنم مگه نه خدا؟خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 
1514