2733
2734
عنوان

ميخوام طلاق بگيرم

216 بازدید | 9 پست

براش بي اهميت شدم حرف ميزنم سرش تو گوشيه ولي وقتي با رفيقاش حرف ميزنه خوب دقت ميكنه 

در صورتيكه من باردارم به توجن نياز دارم وقتي اشتباه ميكنه يه معذرت خواهي ميكنه و اگر قبول نكنم دست پيشو ميگيره منو مقصر كنه 

مادرش تو زندكيمون دخالت ميكنه بخاطر ازدواج با محمد زن بابام فحاشي كرد بهم مجبور به سكوتم بخاطرش خواهر ١٥ سالش جواب سلاممو نميده جاريم چشش رو زندگيمه احترام به جاريم ميزاره اما شوهر جاريم جواب سلامم نميده مني كه كلي احترام داشتم تو مجرديم نابودم كرده نابود خيلي حرفايه بدي شنيدم از وقتي زنش شدم 

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠
چرا بچه اوردین براش وقتی باهم مشکل دارین؟

پنج سال من مشكلات دارم باهاش بچه اولم بخاطر خيانتاش سقط كردم ولي هي بخشيدم هي برگشتم اندفعه گفتم ادم ميشه خودش ميگفت بچه ميخوام 

بچم پيشم ميمونه من بچم زير دست اين ديكتاتورا نميزارم ولي اگر اينجورم بمونم داغون ميشيم

💠والَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَيَسْقِينِ * وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ💠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگر دیگه خیانتش رو تکرار نکرده بقیه مشکلاتت قابل حل شدن هست .

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

الان بخاطر بارداری حساس تر هم هستی

چندتا پیشنهاد میگم بهت اگر انجام بدی خیلی اوضاع بهتر میشه

اصلا خواهر شوهر جاری و برادر شوهر رو تحویل نگیر 

وقتی میبینیشون یه سلام کلی کن به همه بعد مثلا برو با مادر شوهرت روبوسی کن 

اشکال اینکه زیادی باهاشون خوب بودی فکر کردن آدم هستن

کامل خودت رو بکش کنار وقتی میبینیشون دارن حرف میزنن اصلا نگاهشان نکن انگار نه انگار خودت رو با مجله چیزی سرگرم کن

در جمع خانوادگی قرار می گیری با خواهر شوهرت سلام نکن جاش بنداز 

به شوهرت اصلا بدی اونا رو نگو هیچی 

ببخش برای خودت ارزش قائل شو و دنبال شوهرت نباش 

برای خودت و جگر گوشه ات زندگی کن

چیزهایی که خوشحالت میکنه

کلاس هنری یا زبان برو 

مادر شوهر هم هرچی زر زد بگو باشه کار خودت رو بکن

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست