1507
1482

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

هیچکس نیست 

خاطرات عمر رفته در نظرگاهم نشسته.                                     در سپهر لاجوردی اتش آه ام نشسته                                           ای خدایا بی نصیبان طاقتم ده طاقتم ده.                                 قبله گاه ما غریبان طاقتم ده طاقتم ده 😔 ساغرم شکست ای ساقی رفته ام ز دست ای ساقی در میان طوفان بر موج غم نشسته. منم بر زورق شکسته منم ای نا خدای عالم                     تا نام من رقم زده شد یک باره مهر غم زده شد بر سرنوشت ادم 

نت افتضاااااحه

من با قندشکن میام

به از این چه شادمانی که ❤  تو ❤جانی و جهانی💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
1432

من ایران نیستم 

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه ؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد   
1396
اینجانب ترکیه

من سوال داشتم از شما

چجوری کسی پناهندگی جور کنم؟ را ضی ای شما؟

من تاپیک های شما رو خومندم

ازدواجت با همسر فعلی بخاطر مهاجرت و ایناس؟

م و همسرم بچه نداریم ته ته اش میتونیم 400 میلیون جور کنیم چکار کنیم؟

بزودی دوقلوهام دنیا میان    
من سوال داشتم از شما چجوری کسی پناهندگی جور کنم؟ را ضی ای شما؟ من تاپیک های شما رو خومندم ازدواجت ...

ترکیه قوانین مهاجرت و پناهندگیشو تغییر داده.واقعا وحشتناک شده.ن من بخاطر شهروندی بچه دار نشدم دیگه لطف خدا بود.قبلا اقامت توریستی اقامت یکساله ثبت شرکت و شهروندی میدادن .پاس ترکیه رو میشد بخری با دویست پنجاه هزاردلار.از دیروز قوانین تغییر کرده.چ مهاجرت چ پناهندگی اولین دستورش هم قط بیمه ما بدبختا و ممنوعیت اجاره دادن ب پناهنده هاس.فکر کنم میخان تو کوچه چادر بزنیم بخابیم.اوضاع اینجا جالب نیس اردوغان و اروپا لج کردن .فشار شدیدی ب پناهنده ها میارن.نمیتونم نظری بدم ولی درگذشته واقعا عالی بود اینجا .واقعا مناسب زندگی بود الان ن

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
1508